+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 26

Tema: Koliko se promenio?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ma deca su slatka nekad i kad su bezobrazna moj djuvegija se nemenja to ne moze dase promeni takav mu genotip nema tu napred nissta/...krene on ali ma jok nista se to ne menja.

Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Moj suprug je cista suprotnost od onoga koga sam poznavala 3 godine,iako smo se vidjali samo leti jer je bio u inostranstvu! U braku smo pola godine,beba je na putu i cesto imam osecaj da sam pogresila! Sve sam izgubila,a sta dobila? Namrstenog muza,retko kada raspolozen,kao beba je,paznja njemu non-stop! Sve me nervira! Tuzna sam ;(

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    zole vuk dlaku menja al cud ...nemoz ...pa taman ga mlatila 3 godine neide ...
    moj mili i dragi se menja kako mu zune,tacnije kako njemu odgovara
    nekad ume da bude najbolji muz na celoj planeti ugadja zeni samo da mu ja nebi drobila nad glavom al to je jedan dan u mesec dva ...onda sam ja mirna pa do sledeceg puta
    fizicki .. on je navodno non stop na dijeti ( a stuce kutiju kupovnih islera - niasm luda da mu to jos pravim ) nije predebeo al je buca i meni to odgovara
    al psiha je chudo ... da te utesim miss I moj dragi je jedna velika beba koja trazi sve za sebe ... ja u dr.stanju a on ima prohteve ko trudnica
    jos sav bitan se hvata za stomak i govori vidi i ja sam trudan )) sa sve recenicama "tvojoj trudnici se jede pogaca ajde mi ispeci pogacu"
    a ne pita dal mogu da stojim na nogama a kamo li da mesim
    i love to love just let me

Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Hahahaha ))) strasno moj mi kaze da nisam u drugom stanju,vec u dvanaestom! Strasan je,gori je od mene,on je taj koji menja raspolozenje na svakih pola sata,a da ne govorim o jelu,izgleda kao da on odrzava trudnocu,a ja jadna smrsala ja samo nosim,a on sve ostalo! I nervira ga sto mi je non stop muka i tako! Muskarci,ko ih izmisli?! )

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    sta ces mi smo trudne a oni nose sve nase siptome i jos kukaju vise nego mi.evo ja imam bolove u stomaku(podigla sam klinca u kolica danas)a muz jao sto si pa sto si.....jbg morala sam otici u radnju.popila sam i lek malo mi je bolje a muz mi prica o kompjuterima i o stampacima....cccccc.....ko ce njih razumeti.cas ovo cas ono....

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    i tvoj muz u kompjuterima LELEEEE pa ja tu pricu dobijam svaki dan
    a sto se trudnoce tice ...drage moje ja sam dobila x puta recenicu " mene tvoja trudnoca ne voli " sta raditi drugo nego plakati od smeha
    polako miss naviknuce se i on
    i love to love just let me

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Na muževima treba raditi, to je čitav projekat, kako napraviti čoveka od nekog ko se iz petnih žila trudi da to ne bude!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    treba da resim problem sa bnkom da smislim kako cu izmuvati bolovanje da naucim dete sta je pas macka pile i ponaosob sta ko kaze i jos da vaspitam muza....pa sto je mnogo mnogo je .

Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Hahahaha,Zorana,sto jeste,jeste jbg kada hocemo od zaba princeve!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    od moje kume kumovi imaju kucu i dvoriste i zabu kojanosi zabca na ledjima stvarno,i jedan dan odluce da skinu zabca i da zabu i zabca odensu pored reke to i urade ali sledeci dan su zaba i zabac koji joj je bio na ledjima ponovo bili u njihovom dvoristu tako da su tu i ostali ali se zabac ne pomera sa zabe.
    Ponekad se osetim kao ta zaba.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove