+ Reply to Thread
Strana 3 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 52

Tema: Recept za srecan brak i veselu veliku porodicu

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    HAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!1 PA TI ME TACO UVEK NASMEJES!!!! MA TEBI SVAKA CAST-JA NE BIH MOGLA DA SAM U TAKVOJ SITUACIJI,POCISTILA BIH JE PA NEK IMA KOLIKO GOD GODINA HOCE,NE BIH IMALA NI KUCNOG VASPITANJA,CINI MI SE... A STO SE RECEPTA ZA SRECAN BRAK TICE,PA MISLIM DA U MOM SLUCAJU GLASI OVAKO-KAKO GOD ZNATI I UMETI NE ZIVETI U ZAJEDNICI SA "MAMAMA I TATAMA",POSTOVANJE,LJUBAV(naravno) i PUUUUNOOOO BEBA-ONE NAS CINE SRECNIM I OSVEZAVAJU BRAK!!!!!!!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Slatke moje sve ide u rok sluzbe... meni je super, imam divnu decu jos boljeg supruga, ljubav postovanje poverenje... puno smeha to je nas moto, a njoj kako je to samo ona zna...Uzivamo u zivotu, sa osmehomna licu! Sto i vama svima zelim!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Taco, ti si genije

Datum pristupanja
    May 2010
    Ali moja svekrva je lukava i sve radi meni iza leđa, a što je tvrdoglava, auu.
    Ali, i ja joj pre neki dan spusti na finjaka. Kao, pa i vama su se mešali u brak, zašto to radite i vašem sinu. Samo nam pravite svađu.
    Nije reagovala, a ja kad muž ide kod njih a i ja. Jeste da se smaram ali dosta više. Oće da nam uvali neki njihov stari ormar, zna da ja neću pa hoće sina da nagovori. E, vala neće moći, rešila sam da stanem guji na rep. Ili glavu, kako vam volja

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Sve moze, samo nemoj da se nerviras, pricaj sa suprugom o tome... napravite ratni plan, neka bude on taj koji ce da resava kada su njegovi roditelji u pitanju a ti to radi sa tvoje strane... najbolje je tako, a ako bas dobijes direktan pogodak, pa, pametna si nemoj ostati duzna ali je kroz zezanje bocni, da ne moze da se ljuti ili da ti kaze da si bezobrazna

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Kad smo se muž i ja useljavali u "našu" kuću. ( Muž je podigao kredit da je završi, ali to je njeno, nije mu prepisala) non stop me je smarala sa predlozima, šta, kako gde... Čak je bez mog znanja rekla majstoru da mi ugradi samo jednu sudoperu itd, donoslila neke stare zavese (da uštedimo) i tako... Ja sam ludela ali sam dugo bila fina i nisam znala kako da je fino odbijem. Kad su stvarimalo izmakle kontroli, a muž nije reagovao jer je slab na nju, ja počela da joj govormotvoreno da mi se nešto ne dopada i tačka, prvo uz osmeh a onda i ozbiljno.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Svi su oni slabi na mame, sto je i normalno, ali negde se treba podvuci crta.Tvoj suprug reguje otprilike kao moj brat, neka se njih dve dogovore, ili, au bre kao da je to nesto vazno...pa ako nije vazno, sto joj onda odobravas

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Mislim da savrsen brak ne postoji, samo dobar kompromis...Joj kako me ponekad naljuti glavu bi mu ocupala bez razmisljanja ali kad mi stigne njegova porukica "mala volim te" ja sve zaboravim i odljutim se...jer sigurna sam i on mene iks puta je istrpeo...nema recepta za savrsen brak samo veliko razumevanje...ja sam mozda pesimista ali moje stanje trudnjace razne emocije izaziva u meni

Datum pristupanja
    May 2010
    Uh, stvarno treba živaca ko konopac. Ma ja njoj sve na finjaka, tako da ne može da mi prigovori.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ma sve u brk-kad je neko bezobrazan,nista u celofan to bezobrazni samo koriste!!!!!!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove