Preuzmite cenovnik oglašavanja na webu za 2018. godinu 

MARKETING

Email: marketing@adriamedia.rs 

Junior brand manager Espreso Grupe:

Andriana Novaković, andriana.novakovic@adriamedia.rs

Video Marketing Specialist:

Mina Babović, mina.babovic@adriamedia.rs

Project menager: 

Goran Božanović, goran.bozanovic@kurir-info.rs

ADVERTISING

Email:

digital@adriamedia.rs

advertising@adriamedia.rs 

Advertising Director – Digital

Mirjana Beljinac-Kozma: mirjana.kozma@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 087

Advertising Manager – Digital

Marko Prica: marko.prica@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 084

Advertising Manager – Digital

Marija Jocić: marija.jocic@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 078

Advertising Manager – Digital

Vladimir Ćurčič: vladimir.curcic@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 078

Advertising Manager – Digital

Glorija Gucu: glorija.gucu@adriamedia.rs 

Tel: +381 (0) 11 / / 44 22 548