+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 32

Tema: 3 godine pokusavanja...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Meni jedna učenica koja je završila peti razred kaže da nikad nije bila na moru i ja se tu zamislim... Moje dete je već dva puta bilo a mi smo dosta skromnih primanja (samo suprug radi). Doduše, odrekneš se mnogo toga ali odmor je potreban a naročito zbog zdravlja. Njeni roditelji rade oboje ali drugačije ljudi razmišljaju, kupiće dva televizora, mobilni detetu, skup bicikli ali nema letovanja... Šta vi mislite o tome i šta su vama priotiteti?

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja isto moje dete nisam vodila na more. Stvarno nam finansije nisu dozvolile. Ali nismo se razbacivali ni sa drugim stvarima. Stvarno smo u teškoj situaciji. Ali ićićemo sledeće godine sigurno. Ovako idemo svaki vikend na izlete i na neka dešavanja. Trudim se da mu nadomestim nedostatak materijalnog. Da li uspevam, ne znam. Nadam se

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Slazem se sa Srnom-suprug i ja smo stedeli,odrekli se dosta stvari i sad sa nasim beberonom idemo na prvo letovanje!!!! Bas se radujem tome,a i ovo nam je jedinstvena prilika posto sledece godine planiramo jos jednu bebu pa necemo moci na letovanje(verovatno)..... Idemo prvenstveno jer je jako zdravo za dete,a i nasa doktorka nam je preporucila!!!! Naravno da su i izleti odlicna stvar,mi svremena na vreme i to praktikujemo!!!!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    No,mislim da smo pobegli od teme-Mila samo hrabro,mislim da sam u okviru neke teme vec pomenula,ali nije na odmet da opet kazem-mija mama je na mog brata i mene cekala punih 9-10 godina,prosla kroz ko zna koliko spontanih pobacaja,njena kuma je na svoje devojcice cekala 15 godina,lecila se po citavoj bivsoj Jugi,i na kraju je prirodnim putem ostala trudna i na Bozic dobila svoju prvu devojcicu,a samo godinu dana kasnije i drugu-ono sto sam ja cula od njih je da samo ne treba gubiti nadu i veru!!!!! Tako da-drzim ti fige i verujem da ces ti verovati u dobro!!!!!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mila, javljaj šta si uradila. Da li si krenula na pretrage?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    milla,nemoj se opterećivati,ja sam 3.godine u braku i imam policistične jajnike.te tri godine nikad nisam dobila prirodno,već samo pomoću dabroston tableta.i sad sam trudna,juče sam saznala i nemogu ti opisati moju sreću.možda si previše opterećena time.prepusti se i uživaj..i čuvaj se nahlade..upale mogu biti opasne za tvoje reproduktivne organe..

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    cureeeee što vas nema na ovom forumu hajde malo da razmjenimo svoja iskustva da nam bude lakše...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Draga Milla i ja imam isti problem, 3 godine pokusavamo i nista. Pratim i plodne dane ali opet nista, a doktori kazu da je sve u redu. Nije mi jasno........

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    polako mozda je najbolje da ne mislite o tome desice se samo treba biti uporan...srecno!!!!!!!!!!!!

Member mama Mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Potpuno te razumem. Moj muz i ja smo pokusavali 2 godine. Isla sam kod raznih lekara, vadila krv, proveravali su mi hormone... Sve je bilo u redu, ali nista. Ostavila sam HSG kao poslednju opciju, jer se panicno plasim anestezije. Na kraju sam skupila hrabrost i zakazala laparoskopsku operaciju jer mi se to cinilo kao bolja opcija zato sto kad to rade, ako primete neki problem oni ga odmah otkole ako mogu. E tek onda nastaje pakao, dve nedelje sam plakala i premirala od straha od anestezije. I hrabra kakva jesam, na dan kad sam trebala da imam operaciju ja sam odustala. I tada je zacet Ivan. Ne znam da li me je strah prodrmusao, sam znam da sam cvrsto u sebi ponavljala da zelim bebu. U svakom slucaju niko nije beznadezan. Nasi prijatelji su ove godine posle 15 godina postali roditelji. Samo napred i vreuj u sebe.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove