+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 23 od 23

Tema: Dete odbija hranu

Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Ja sam sa starijim sinom imala puno problema oko klope. U jednom periodu, oko druge godine je toliko mrljavio sa hranom da vise nisam znala sta da radim. Davala sam mu i neke vitaminske sirupe, i tu mu se apetit malo popravio, ali ni ti nije bilo to. Onda je negde otprilike sa cetiri godine sam od sebe poceo normalno da jede, i hvala Bogu, i dan danas je sve OK. Mislim da je najbitnije ono sto deca vide od samih roditelja, tj. ako npr. mama ili tata ne jedu supu, nece ni dete hteti. Deca su razlicita, i nemojte se nervirati. Nemojte ih terati da jedu i nemojte ih ganjati oko stola ili po kuci, jer cete samo stvoriti kontra efekat. Samo im nudite ono sto i vi jedete, i vremenom ce i dete usvojiti vase navike.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    najbolji lek za malokrvnost je priroda.
    sok od cvekle,sargarepa,jagode,tresnje,sto vise prirodne hrane ne jelo iz kesice.....
    kravlje ali prirodno,najvise gvozdja u njega ima....(ne u tetrapak ili kesicu).
    prirodni lekovi su najbolji za decu jer ujedno jacaju imunitet.
    MaLeNa MaZa

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    znate kako deca moje strine sve jedu?
    ona spremi i postavi sto.oni nece to traze drugo.....ona drugo ne da i ako ne jedu podigne sve sa stola i nema klope do rucka.....za nedelju dana,deca sve jedu i sto je vazno na vreme.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove