+ Reply to Thread
Strana 1 od 11
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 105

Tema: Koliko vam suprug pomaže?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Koliko vam suprug pomaže?

Da li se i vi nekad osećate usamljeno i preopterećeno obavezama oko deteta, kuće a supruga nigde na vidiku? Ili ostaje duže na poslu, pa je uuuuumoran, ili ode do druga,ili taj drug dođe baš kad bi vi da vas neko odmeni u čuvanju deteta...
    Pomogne on meni,ali čini mi se onda kad on to hoće, ne kad je potrebno ili kad ga zamolim.
    Ko kaže da je super biti nezaposlena mama!?
    Sad mi nedostaje posao, ali čini mi se da bi se i onda od mene očekivalo da odradim veći deo posla oko deteta i kuće.

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    draga srna moj muz se stalno izvlaci al to veruju mi kod mene nepali!malo povisim glas,malo ga nagovaram ali uvek mora da mi pomogne!evo bas sinoc sam kupala klinca i posto moj stefan (sin)nevoli kad mu perem kosu zvala sam ga da mu ispere glavicu a ja da ga drzim da se nepovredi(jer je to kod nas nemoguca misija)(pranje kosice)i on je naravno morao da ostavi igricu na kompu i da dodje,naravno bio je nervozan ali sta cu mu ja!kad kod mi se ukaze prilika trazim mu pomoc!jer se muzevi stalno izvlace od tih obaveza,samo moras upocetku biti fina strpljiva sve dodje na svoje mesto!ja kad odlucim da odem kod mojih u bg on ga pripazi zna i da ga okupa i da mu da da jede,da ga seta ...ali sve sam to velikom mukom postigla!pomoglo mi je i to sto smo se na neki nacin odvojili od njegovih i sto mu drugovi manje dolaze u to vreme kad treba stefan da se kupa!sta znam svaki muz treba da pomogne svojoj zeni oko svoje dece ako ipak nalazi izgovore ja bi tim muzkarcima samo rekla=znao si da ga napravis ja sam znala da ga rodim sama bez tebe zato mi sad lepo pomogni jer cu da budem nervozna pa cemo se posvadjati!!!!!

Datum pristupanja
    Jul 2010
    drage mame ako imate slican problem sa muzem za pocetak mu trazite nesto veoma lako da vam pomogne i videce da nije tesko.tek posle dolazi tezi deo kad se on uhoda na ovo lako vi trazite nesto vise!inace ja mogu sve sama da uradim ali jednostavno necu jer je i on deo toga!zar ne?ako ipak nije neki miran tip muza onda se pristupa drugacije!ako nece da vam pomogne,nalazi neke izgovore i vi nadjite izgovora kad bude zeleo...znate vec sta...samo mu kazite da si mi vise pomogao sad ne bi bila ovako umorna!jbg ali jednostavno tako mora!bar je to moj stav!inace ja dok sam bila mala mene je tata gajio ne mama i kupao i hranio cak je i pelene prao.zato ja sad imam takav stav prema tim stvarima!muz mora da pomogne ako nece morace!!!!draga srna nadam se da sam ti pomogla!i jos nesto da dodam moj muz je juce skoro svaki put kad sam pisala ovde gledao sta pisem i zajedno samo prelistavali ovaj forum(naravno nisam mu pokazala onaj deo sa svekrvom)i verujte mi bilo mu je zanimljivo i naucio je nesto sto nikad nebih ja mogla da mu objasnim!
    Last edited by mina; 08-04-2010 at 11:06.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Dok nam prvo i drugo dete nisu krenuli u obdaniste mm i ja smo radili po smenama tako da je svako odradjivao svoj deo dana. I kada su posli u obdaniste bilo je tu razboljevanja i svega pa smo ih opet cuvali na smenu. S obzirom da mi muzic trenutno radi po 12 sati dnevno stvarno ne zahtevam nesto narocito od njega. A i ja sam na bolovanju pa po ceo dan se ubih od dosade, ono spremanje rucka, kuce i sl. sam radila i dok sam isla na posao. Tako, da trenutno imam svo vreme da posvetim klincima, a i ne volim da mi se neko muva okolo kad nesto radim, tako da mi ova situacija savrseno odgovara. Naravno, ako uvece izlazim mm je kuci sa klincima, ali to ne racunam kao neku posebnu obavezu jer beba spava, a ostali su poodrasli.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Jul 2010
    emadora slazem se sa tobom!i ja volim kad mi niko nesmeta ali muza moram malo da aktiviram da nesedi stalno za kompom i igra igrice!jeste njegov posao tezak i on radi po dvanest sati ali ja mu netrazim neznam ni ja sta tesko samo malo paznje to je sve!u paznju ubrajam brigu oko deteta ili da ga pripazi na par munuta...nisam mislila da ga teram da on cuva dete a ja da spavam to ne!nadam se da me razumes!?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ne znam da li ste me razumele, moj suprug kao da nema svest o tome da treba nešto da uradi. Uvek moram da tražim što ne znači da će me poslušati. Ne radi on mnogo toga, ode u kupovinu ( to voli), izbaci smeće, vodi malog na igralište. Stvar je u tome što on misli da ako ja ne radim ja nemogu da se umorim čuvajući dete koje je sad vrlo živahno i pritom obavljajući sve drugo. Nema tu dogovora, ja ću ovo, ti ćeš ono ili da zajedno zasučemo rukave. Ja bi naprimer volela da zajedno kuvamo ali njega to ne zanima. Ne zanima ga mnogo toga, kad malo bolje razmislim, ni ženski, ni muški poslovi!
    Nemam stav da muškarac nema šta da traži u kuhinji il obriše prašinu. Šta da živi sam? Neću uvek biti ja tu da spremim klincu večeru.

Datum pristupanja
    Jul 2010
    da razumela sam te!ali izgleda nisi ti mene jer ja kad razvezem pisanje ili jezik nema mi kraja...moras ga aktivirati nema druge!ja mog i dan danas moram da opominjem i veruj mi to mi toliko smeta!reci mi koje je on godiste?sta radi u slobodno vreme?mozda ti mogu pomoci ako je i moj muz i tvoj muz slicno godiste?!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ma muskarci ce da se izvlace kad god mogu.Dokle im ti ne odredis koji je njihov zadatak oni se uglavnom prave ludi.Ja sam valjda posle 17 godina zajednickog zivota verovatno vec oguglala.U pocetku je i mene nerviralo sto ja moram da m nacrtam sta bi mogao da uradi.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Jul 2010
    tacno tako!moj muz sa vrata kad dodje odma za kom i igrice...a ja dobijem ospe!e pa nemoze tako operi ruke poljubi dete sedi da rucas popricaj samnom i tek posle mozes za komp!kao da je malo dete...reci mi srna sta tvoj muz radi u slobodno vreme mozda mogu da ti dam savet?!naravno necu ti se mesati samo da ti malo olaksam!ako ikako mogu!

Datum pristupanja
    Jul 2010
    ne znam da li se slazete samnom ali SVEKRVE SU KRIVE I ZA NASE MUZEVE STO SE NELATE OBAVEZA OKO DECE ILI OBAVEZA OKO KUCE JER NEMOZEMO SVE MI PA nismo mi robinje!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove