+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 8 od 8

Tema: Ratoborni dečko

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Ratoborni dečko

Treba mi savet!Moj sin je od nedavno počeo svaki čas da me udara! On to radi iz zadovoljstva, kao da se igra, ali za svoje dve godine ima tešku ruku. Što je najgore, uzme nekad i tvrdu igračku, flašicu pa me sa tim udari po glavi tako da sve zvezde vidim. Do sada je bio maza, ne znam šta se dešava. Pokušavam da mu objasnim da ne sme to da radi, da se tako ne igra itd, ali on se samo smeje. ( Mali Demijan)
    Brinem se kako će se ponašati u jaslicama, da ne udari neko dete i eto nevolje. Primetila sam da mene najčešće udara, tatu mnogo ređe, ali samnom je skoro ceo dan. Kako da se postavim? Ne znam da li su batine ovde rešenje...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    hmmm nažalost nisi jedina koja ima taj problem naime ja imam curicu od 4 godine i katastrofa je
    ja ju kaznim tako da ju otjeram u sobu pošto u šošak mi nevredi tjerat jer uvjek pobjegne
    i naravno nema slatkiša ako nije dobra....

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    i moj klinac ima tu naviku.nazalost to je video na tv tacnije u crtanu noddy i na ostalim crtacima!klinci sve kopiraju!vise mu nedam da gleda takve crtace i ta navika za udaranje je prestala!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ima istine da kopiraju crtace, ali i bez njih prolaze taj neki borbni period. Moja mladja cerka je bila nesnosna. Mala kao buva, a ujedala je drugu veliku decu, bila se sa njima i uvek se izvlacila kao nevinasce. A, sto se jaslica tice oni se svi tamo makljaju, grebu i sl, tako da nece biti najgori. Deca su mi dolazila kuci kao sa fronta, ali retko kada da su se zalili na drugove zbog toga.

Datum pristupanja
    Jul 2010
    SVE SE DA RESITI!samo je potrebno veliko strpljenje kojeg nazalost zbog pritiska i drugih problema malo posustanemo sa strpljenjem!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moja mladja ćerka (sada ima dve godine) već oko 6 - 7 meseci štipa i to jako! Nekad kad štipne onim malim ručicama sve zvezde vidim. A to radi iz ljubavi - prvo me zagrli jako, onda kad me 'odgrli' počne da štipa. Kada sam počela da obraćam pažnju i da joj pretim - ne, ne i slično, postalo je još gore i intenzivnije. Štipa i baku i tatu i seku...

Datum pristupanja
    Jul 2010
    Navodnik Orginalno postovao Vaki Pogledaj post
    Moja mladja ćerka (sada ima dve godine) već oko 6 - 7 meseci štipa i to jako! Nekad kad štipne onim malim ručicama sve zvezde vidim. A to radi iz ljubavi - prvo me zagrli jako, onda kad me 'odgrli' počne da štipa. Kada sam počela da obraćam pažnju i da joj pretim - ne, ne i slično, postalo je još gore i intenzivnije. Štipa i baku i tatu i seku...
    sreca mala!ljubim je ja!moj klinac samo zna da nas gadja sa igrackama ili cim vec stigne!da upravu si sto im vise branimo ta je po namo sve gore!ja mom klincu kad nedam moj telefon on vristi ali sad mu dam i nece da ga uzme....oni su rodjeni sa fakultetom kako kaze moja kuma!!!!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Psiholog mi je dao neki pamflet jkako da se postavimo kad dete ujeda nas i druge. Caka je u tome da mu se jasno i odlučno, bez batina i vraćanja istom merom, stavi do znanja da je takvo ponašanje neprihvatljivo i da nas boli i da obavezno udaljimo dete od osobe koju grize, štipa...To će mu biti dovoljna kazna. Moj me ujeda kad mu ne posvećujem pažnju.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove