+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 24

Tema: Povisena telesna temperatura

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Povisena telesna temperatura

Pozdrav svima !

Ako tema nije na pravom mestu ili ako vec postoji slobodno je obrisite, ali mene zanima da li je povisena temperatura znak plodnih dana ili same trudnoce

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Trebalo bi da bude znak plodnih dana. Mislim da sa trudnocom nema nikakve veze.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Interesantno mi je sto imam povisenu tempereturu konstantno nekoliko dana, oko 37 sa 2,3 nemam nikakve znake bilo kakve upale koju mogu da osetim, prehlade ili tako neceg... par dana su me grudi bolele i bile su jako osetljive... taj bol se malo povukao, a temperatura je ostala, i sad je imam... znam da je to znak plodnih dana, ali nisam klinka, a to mi se nikad do sad nije desavalo, a nemoguce je da nisam nikad do sad bila u plodnim danima xexexexe.... mada nemam osecaj da sam u drugom stanju, a i imala sam menstruaciju redovnu 14og jula,nista mi nije jasno

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Pa ako si imala 14.jula onda si verovatno u plodnim danima. Simptomi se menjaju vremenom.

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    imas ovde na sajtu kalendar plodnih dana .ako zelis bebu probaj sa tim..........ja cim me teta veca napusti krecem u akciju!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Bravo, nisi valjda resila...samo napred!

Datum pristupanja
    Jul 2010
    mama taco ja resila odavno ali mi se nesto neda!nikako da dobijem lepu vest.........mozda se nisam dovoljno trudila!!!!!!!sad cu da se trudim vise!meni je jedno dete malo ali dvoje je ipak bolje a troje je najbolje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eh kako bi volela dobiti dve male bliznakinje!!!!!!!mnogo trazim znam........!!!!!!!!!!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao mina Pogledaj post
    mama taco ja resila odavno ali mi se nesto neda!nikako da dobijem lepu vest.........mozda se nisam dovoljno trudila!!!!!!!sad cu da se trudim vise!meni je jedno dete malo ali dvoje je ipak bolje a troje je najbolje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eh kako bi volela dobiti dve male bliznakinje!!!!!!!mnogo trazim znam........!!!!!!!!!!
    Nikad se nezna. Držimo fige

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Drzimo fige, i znas, nisi mala, mora i muzic malo da se potrudi ha ha ha ha sala opusteno!

Datum pristupanja
    Jul 2010
    da upravo tako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hvala vam svima!kad bude bilo novosti ja vam javim......pozic

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove