+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 24 od 24

Tema: Povisena telesna temperatura

Junior Member Djiki's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Eto.. danas sam se malo razocarala... sve ovo su mi bili PMS simptomi. Neverovatna stvar je da smo se malo informisali preko interneta i nasli sistem proracuna plodnih dana i pola deteta putem Jonasove metode. Upisala sam moj datum rodjenja, mesto i sat i dobila tacan datum pocetka menstruacije iako po mojim proracunima nije nikako nije trebala da pocne. Procitali smo i da ima dosta zena kojima je ova metoda pomogla.. videcemo

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    samo opusteno,veruj i bice bebe!!! haha,daj da ja proverim dal su mene pogodili pa da ti potvrdim...daj link!!!!

Junior Member Djiki's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Evo ko hoće da se igra...
    Odete na sajt www.astro.com i sa desne str. odabereta "Free horoscopes", onda vam se otvori više stavki, vi odaberete "Horoscope Drawings & Calculations", pa u okviru toga drugu stavku "Extended Chart Selection", tu kod "Methods" kliknite na "Special charts" i odaberite skroz poslednju opciju "Lunar Phases Fertility Calendar" onda kliknete " Click here to show the charts", iskočiće vam prozorčić u koji popunite Ime, datum i vreme rodjenja, državu-ima Yu , grad.. i onda vam izbaci za narednih godinu dana i to možete i odštampati. Eto.... Od sada "radimo" samo po njegovim proracunima, jer je kako kazu isprobavajuci svoju metodu Jonas je napravio 11-oro dece ( da ne verujes !!!) Inace mogu da izracunaju bas sve o detetu ali se placa.. npr. od pola pa do najpozeljnijeg dana u mesec da vam dete bude zdravo i bez ikakvih problema...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Cao, devojke! Evo da podelim i ja moje iskustvo sa temperaturom. Obicno mi posle ovulacije temperatura skoci na 37, onda u danima pred M skoci na 37,2-37,4 i onda na dan kada cu dobiti padne ispod 36,8.

Juce sam trebala da dobijem, temperatura nije pala i ja pravac po test. Pozitivan, pa sam potvrdila i vadjenjem krvi. Eto, kod mene je to bio siguran znak da se nesto desava

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove