+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 24

Tema: Povisena telesna temperatura

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Cekamo sa nestrpljenjem

Junior Member MIKICA's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ja sam u 9.mesecu i tokom trudnoce mi NI JEDNOM temperatura nije bila povisena(sta vise,cim je malo zahladilo,smrzavam se i navlacim),nisam primenjivala tu tehniku pokusavajuci da zatrudnim,pa ne znam koliko je efikasna.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Sve smo mi razlicite pa ne deluje kod svakog.
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    meni je t u prvim mesecima trudnoce bila povisena...ali kako je trudnoca odmicala nisam je imala...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pomislila sam da sam se razbolela....a ono-trudnoća.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    moja drugarica je imala nekoliko dana temperaturu bez razloga i ispostavilo se da je trudna.

Junior Member Djiki's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Ja vec 2-3 dana imam konstantno 37,2 -37,3 temperaturu, bole me grudi ( osecam kao da su se povecale ), cesto idem u wc... Imamo nadu da je u pitanju trudnoca. Jos uvek ima vremena do redovnog ciklusa .. oko 5-6 dana. Ima li neko savet ili komentar rado bih razmenila iskustva sa drugima jer sam nov clan. Pozz

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja sam u 6 mescu -druge trudnoce po redu, i ovog puta sam imal T par dana pre nego sto sam saznala da sam u drugom stanju...tj kao i ti sada 5-6 dana pred redovni ciklus!!! u prvoj trudnoc nije blo ovakvih simptoma..ja sam bila ubedjena da sam se razbolela...imala sam oko 37,6... za dan proslo,i posle par dana test pokazao da to moja curica najavljuje svoje prisustvo!!!! SRECNO!!!!

Junior Member Djiki's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Hvala ti puno Skarlet, sto si mi odgovorila na post. Stvarno bih zelela da je trudnoca jer godinu ipo dana od operacije endometrioze (laparoskopska operacija) pokusavamo da zatrudnim. I nakon paklene hormonske terapije >ZOLADEX< inekcija. Tek kada sam stigla na GAK za operaciju, videla sam koliko zena ima ovakve i slicne probleme sa zacecem.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Nema na cemu-stvarno tu smo da jedne drugima budemo podrska izmedju ostalog.... samo veruj,ne opterecuj se puno i docice samo po sebi....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove