Pozdrav drage zene, majke nisam nasla da li ima vec ova tema,izvinite ako se ponavljam. Naime ,htela sam videti vasa iskustva..prva trudnoca mi je vodjena kao visoko rizicna,dva puta sam krvarila prvi put u prvom tromesecju,drugi put u drugom. U prvom je krvarenje bilo zbog hiperplazije materice koja se kasnije smirila i povukla, drugi put nisu ni otkrili zasto.
Grlic je bio uloziv skracen i razmeksan odsamog pocetka. U 21voj nedelji je plodova voda pala ispod granice normale ali nije ugrozavala plod,pri tome da nije iscurela.jednostavno nisu znali gde je..sumnjali su na bubrege medjutim sa bebom je sve bilo ok. Povracala sam konstantno 6 meseci po ceo dan. E sad zelezi bismo drugo dete, ali se pomalo plasim da ce opet sve isto ici ako ne i gore..citajuci po forumima manje vise zene koje su imale rizicne trudnoce su pisale da im se ponavljaju problemi u svakoj sled trudnoci pa me interesuju vasa iskustva,da li su vam sve trudnoce isle isto..ili ne? U sredu idem kod ginek.pa cu svakako sa njom razgovarati o tome,ali eto volela bi da cujem Vas.
Puno pozdravaa:*:*