+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 1 od 1

Tema: Pregled KARIOTIP ploda FISH METODOM

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2016

Pregled KARIOTIP ploda FISH METODOM

--- Pregled KARIOTIP ploda FISH METODOM ----

Postovani !!!

Da li neko moze da napise nesto opsirnije na ovu temu !?

- Imam cerku koja je u 29 nedelji trudnoce i bila je na genetickom pregledu plodove vode u 20 nedelji trudnoce.Dobili smo nalaze i tamo pise da ima problema sa hromozomom 46 XYt(8:22)(Q24:Q11) DN na 15-toj metafazi.Posle pregleda bili smo na vise mesta i niko nije znao da nam pouzdano kaze kakve posledice mogu biti po detetu sa ovakvim rezultatima nego su samo predlagali da je najbolje ako se dete oduzme.

- Sada se trazi od nje , tj. predlaze da ode na pregled KARIOTIP PLODA FISH METODOM pa bi nas zanimalo da li neko zna napisati nesto opsirnije na ovu temu !?

- Ako neko moze sto pre da nam odgovori na ovu temu bili bi jako zahvalni jer bi sto pre voleli da saznamo sta su prednosti ,a naravno i mane tj. eventualne opasne posledice ovakve vrste pregleda jer smo culi razne verzije na ovu temu iz nepouzdanih izvora !!!

... pozdrav i sve najbolje !!!

P.S. - Ako je potrebno mogu vam poslati sve njene dosadasnje nalaze na uvid.Zaboravio sam napomenuti da je u prvom mesecu trudnoce pila lek ATARAX ,lek za alergiju.
    Last edited by paula; 09-18-2016 at 23:38. Razlog: izostavio sam neke podatke

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove