+ Reply to Thread
Strana 5 od 6
PrviPrvi ... 3 4 5 6 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 50 od 52

Tema: Kombinovanje namernica

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao sandra kika jovanovic Pogledaj post
    to je dobro......Kiki sam ja juce dala kajganu sa pavlakom,sasvim malo crnog i belog luka,malo persuna,malo slatke tucane paprike.....bas je bilo ukusno i sve je pojela,3 jaja.
    Nije se osecao luk niti paprika.....eeeeeeeeeee............... kakva sam domacica!!!!
    tebi ce uskoro trebati koka nosilja

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao sandra kika jovanovic Pogledaj post
    pa 6 meseci je......ma zdere ona sve,samo da je kaloricno i slatko,ne gledam vise sta sme sta nesme,meso jede isto......
    ma ok meso,ja sam mom od 5 meseca davala meso ali sa belancem se nisam zezala....kucni u drvo da nije imala nikakvih problema i polako sa jajima mozes zacas da je nagojis i da posle imas problema...dobro je dok dete jede,muke su kad ne jede ali ne valja ni preterivati,gojaznost se najteze resava

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    to znam ali ona nije debela.......jede mnogo ali joj se nista ne lepi,pa vidle ste njene slike gola kad je,vide joj se rebra.
    a za jaje znam ali prosto nisam mogla da je ne ponudim a gleda me dok jedem,a nisam joj davala kuvano jer kazu da moze da se zadavi jer se zumance lepi za nepca.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Jun 2010
    ma videla sam slicice,preslatka je,i nije debela ali oprezno....moj brat je bio onako normalna beba ni mrsavko ni buca,puno je jeo i kasnije kako je rastao samo se goio,pa su bile muke kada je u pubertetu krenuo sa dijetama!!!!!!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    e pazicu......
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    danas smo bili kod dr kontrola ugrabih da je pitam za obroke kako sta kad koliko,i kaze da vec sad treba da uvedem dorucak rucak vecera i 2 uzine voce sokovi,dete moze da jede isto sto i mi da mu dam koricu leba da gricka.

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    danas smo bili kod dr kontrola ugrabih da je pitam za obroke kako sta kad koliko,i kaze da vec sad treba da uvedem dorucak rucak vecera i 2 uzine voce sokovi,dete moze da jede isto sto i mi da mu dam koricu leba da gricka.
    Vuk do pre par meseci nije hteo hleb,a sada,tamani ko lud...ja nisam za to da dete treba da jede bas sve ko mi matori,pa zamisli ja spremim gulas koji je jak bas,i kao dam njemu...ne ide...ali zato supice i corbice ok,a ostalo ja njemu i dalje zasebno kuvam,kada bi se hranio ko mi i ne bi bilo bas najbolje!!!! priznaces,matori su retko kad dobar primer deci,cast izuzetcima...a da,moj klinja ne prihvata uzine,retko kad,to mu uvek pokvari obrok...ponekad,2-3 puta u 7 dana moze neka jabuka,banana i voce sad maltene svo...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sutra na meniju imam sarmu pa ko voli nek izvoli salim se ..ma nema pojma sta kaze dr kako ce on da jede sto i mi ja njemu nisam uvela recimo vegetu ne pravim zacinjenu hranu,ali moram i dalje sve duplo.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    Vuk do pre par meseci nije hteo hleb,a sada,tamani ko lud...ja nisam za to da dete treba da jede bas sve ko mi matori,pa zamisli ja spremim gulas koji je jak bas,i kao dam njemu...ne ide...ali zato supice i corbice ok,a ostalo ja njemu i dalje zasebno kuvam,kada bi se hranio ko mi i ne bi bilo bas najbolje!!!! priznaces,matori su retko kad dobar primer deci,cast izuzetcima...a da,moj klinja ne prihvata uzine,retko kad,to mu uvek pokvari obrok...ponekad,2-3 puta u 7 dana moze neka jabuka,banana i voce sad maltene svo...
    a sto se tice jela ovo moje cudo sve tamani kad vidi cokoladnu bananicu sa celofanom je jede...zamisli ka dje pre negde dopuzao do kuhinje i cuti znala sam da je u nekom poslu car grize crni luk.

Datum pristupanja
    Jun 2010
    hahaha,i moj u poslednje vreme voli tu bananicu iako ja nisam odusevljena,ali hoce i voce pa ga onda i castim ponekad!!!! ni ja za Vukovu hranu ne koristim vegetu,ali je probaoo kada recimo jede supu koju sam za nas spremala,ali bas je malo stavljam...kad njemu kuvam supice i corbice nikada ne koristim vegetu,sasvim malo soli,ali dosta paskanata,celera i persuna,da dobije ukus!!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove