+ Reply to Thread
Strana 4 od 6
PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 31 do 40 od 52

Tema: Kombinovanje namernica

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Pečena tikva je super stvar, bundeva, kako god, ima one bele semenke, zapečena u rerni sa šećerom prava je poslastica.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    jeste super ali nece svi da je jedu ...ja stavim malo cimeta i malo secera neodoljiva je ...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    tu be Zoko lazes dete.........e dobro je sto ti je fora upalila.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    moja Kika oce samo lino sa tikvom i kukuruzom....ovako ne pa cak ni u teglice.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    hoce samo je lepo izdinstaj dodas malo cimeta ima da jede znas kako...cak i ako peces tikvu sa cimetom ali nemoj da je prepeces nego da bude socna.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    neko je na forumu napisao dobru foru kad dete nece nesto da jede kako da ga privolis.Kod mene je upalilo recimo za tikvu dajem beci nece e onda kazem dobro nemoj ja cu pojesti u uzmem malo i krenem sa mmmmmmm sto je ovo lepo njam njam njam odmah otvara usta hoce i on malo po malo sad on sta god da jede kaze mmmm.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    moj Vuk obozava tivu,pecenu bez icega...bananu recimo nece uvek ali tikvu obozava...sad je u onoj fazi odrastanja kad od ludosti i istrazivanja okoline nema vremena ni da jede,ali kad vidi tikvu,juri u stolicu...meni je tikva bljak,ali on se odusevljava....

Datum pristupanja
    Sep 2010
    to je dobro......Kiki sam ja juce dala kajganu sa pavlakom,sasvim malo crnog i belog luka,malo persuna,malo slatke tucane paprike.....bas je bilo ukusno i sve je pojela,3 jaja.
    Nije se osecao luk niti paprika.....eeeeeeeeeee............... kakva sam domacica!!!!
    MaLeNa MaZa

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    koliko je Kika stara? ja sam Vuku kajganu pocela tek posle prvog rodjendana,zbog belanceta.... pojede on 2/3 puta nedeljno jaje,vise i ne bi valjalo,nekada mu pravim kajganu sa pavlakom,nekada obicno skuvano a voli i omlete sa sunkicama,laninicom,ajvar...mada nikada ne pojede vise od jednog jajeta,tvoja Kika je bas jesna!!!!!!

Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa 6 meseci je......ma zdere ona sve,samo da je kaloricno i slatko,ne gledam vise sta sme sta nesme,meso jede isto......
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove