+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Molim za pomoc hitno je

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Molim za pomoc hitno je

Pozdrav svima,evo jos jednom pisem jer i dalje nisam resila veliki problem kao samohrana majka,u Nisu ili inspekcija nezna svoj posao da radi i sluzba socijalnog ili je sve otislo u djavola.Kao samohrana majka vec cetvrti mesec ne primam ni dinara porodiljskog jer moj poslodavac nema para kako kaze butik mu slabo radi i ne moze da uplacuje,a kako mi je danas saopstio bas ga i briga ne zuri mu se da mi platu uplati jer drzavi plati meni doprinose a za platu ga niko ne ganja kako kaze kad ima uplatice a kad ni on nezna,a drzavu samo doprinosi interesuju.Inspekcija ga je opomenula samo i nista vise,kazu da ga tuzim u parnici ali kako cujem njegovu firmu DOO butik u sklopu ce da ugasi i pod drugom firmom da nastavi.Sta u ovom slucaju,kako da naplatim nesto sto mi pripada,on nece da uplacuje jer kaze tako mu je novac blokiran koji moze da okrece mislim na prvu uplatu,a i kada mu fond refundira umesto meni da uplati on okrece novac kako kaze i nikome nista.Sta uovom slucaju molim za savet,stvarno je mnogo hitno???

Member MamaMia's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Mislim da trebaš naći dobrog advokata. Nećeš tu naći odgovor...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove