+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 1 od 1

Tema: Prirodni lekovi za oticanje nogu u trudnoći

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2015

Prirodni lekovi za oticanje nogu u trudnoći

Drage buduće mame, želim da vas upitam za savet. Trenutno sam u 17. nedelji trudnoće i počela je malo da me hvata panika. Nadam se da će ostale trudnice razumeti o čemu pričam.

Inače još uvek radim, jer u principu nemam nikakvih tegoba i trudim se da se ponašam normalno, koliko je to moguće. Međutim, moje radno mesto je takvo da skoro svih 8 sati sedim, a retko imam priliku da ustanem da prošetam, jer nam stranke dolaze svaki čas. U poslednje vreme su noge baš počele da mi otiču, pa me to prilično zabrinjava.

Iako sam našla na ovom sajtu vrlo logično objašnjenje zbog čega je to tako, ne prestajem da se brinem. Trudim se da se pridržavam svih uputa, ali kao što sam rekla, retko imam priliku da ustajem tokom radnog vremena. Zato vas drage moje molim za pomoć.

Zanima me da li postoji bilo kakvo prirodno sredstvo kako bih ublažila ovu neprijatnost ? Znam da postoje neki čajevi za izbacivanje tečnosti, ali nisam sigurna koje od njih je dozvoljeno, a koje ne piti u trudnoći.

Nadam se samo da ćete mi pružiti korisne savete, jer verujem da ovo muči mnoge trudnice. Unapred vam hvala na odgovorima.
    Last edited by Marija87; 05-15-2015 at 10:47.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove