+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Zatvor

Threaded View

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2015

Zatvor

Nova sam ovde, danas otvorih nalog... U sustini, trebao mi je savet pedijatra pa sam se ulogovala ali vidim da do njih ni registrovana ne mogu doci...onda ipak ajd da pitam neku mamu koja ima iskustva... Dakle ovako: beba mi ima 4 meseca. Pedijatar nam je rekao da joj pocnem uvoditi jabuku sa 3. Odbijala je a ja nisam navaljivala. Skoro je pocela da prihvata i evo nije kakila vec 11 dana! Vec 4,5 dana joj ne dajem vise jabuku, strah me da ne pogorsam stanje, 3 dana vec joj dajem zasladjenu kamilicu, jednom je pila i sljivu ali i dalje nista. Samo prducka i to straaaaaaasno smrdi! Medjutim, danas je pocela da se napinje tokom poslednja 2 obroka (a da, beba je na mom mleku, sisa), toliko se napinje i stenje da ocekujem da ce mukica iskakiti slona! I posle nekoliko napinjanja se rasplace, ko zna koliko to nju boli i pati! Ako neka mama ima resenje, molim za savet! Nasa dr kaze da je normalno do 15 dana da ne kaki, ali vidim da je pocelo da se otima kontroli i da je boli! Da li da joj gurnem onaj cepic u guzu?

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2015
    Cao Madmaselle...meni bekac ima problema sa tvrdom stolicom, ima sada 7 meseci a zadnjih mesec-dva kaki samo jednom nedeljno i to bude tvrda stolica....pocela sam malo vise da mu dajem tecnost da pije...pije beli slez i caj od kamilice, pa je bilo malo bolje, ali i dalje je tvrda stolica. Pokusaj sa tim cepicem kada vidis da se napinje, tad joj/mu stavi samo pola onog mikrolaksa da joj/mu olaksas...meni su tako rekli, kupila sam cepic pa sada cekam da se napinje pa cu da probam sa tim....javicu kako smo proli...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove