+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 23

Tema: Bebin otisak

Junior Member majka mara's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010

Bebin otisak

ja sam prvo uzimala bebin otisak sakice tako sto sam na vaticu nakapala jod pa na rukicu i onada na papir,pa sam uzela komplet za uzimanje bebinog otiska i ispalo je super. a vi?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja sam nesto slicno kupio tj. uradili mi za klinca. Cena je bila oko 2000 din pre 4 meseca.
    Last edited by konfuzija; 08-03-2010 at 09:54.

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    ovo mi se svidja !nisam nikad probala!a mozete li mi reci gde se to kupuje?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Pozdrav mina. Mi smo do njih dosli preko suprugine prijateljice, to smo tad videli kod nje, ona je radila ceo otisak, 3D, ruke i noge svoje cerkice. Sad ce i Pavlu 1 rodjos, pa planiramo da uradimo opet. Ako te bas interesuje probacu da nadjem telefon pa cu postovati ovde.

Datum pristupanja
    Jul 2010
    da interesuje me!bila bih ti zazvalna ako mi das broj!hvala ti unapred!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Jedva nadjoh al obecanje je obecanje...063 871 8507...za ime nisam siguran, mislim da je Danko. pozz

Datum pristupanja
    Jul 2010
    hvala ti punoooooooooooo

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ima ovog u raznim kombinacijama-ruka.stopalo; samo stopala: u kombinaciji sa ramom ma svega u robnoj kuci LETO u Beogradu i cene se krecu od 2000 do 4000. postoji cak i da se tako uradi otisak maminog stomaka,divno je!!!!!!!!!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Nisam sigurna da bi za uspomenu zelela da imam otisak svog stomaka pre porodjaja...i ne verujem da imaju tako veliki kalup... ha ha ha I moram reci da mi je ovo sa otiscima strasno, da me malkico hvata jeza kada ih pogledam...Ja imam njihove otiske na zidu, i nogica i rukica, ali to je bila fora, zabava ...
    Last edited by mama Taca; 08-10-2010 at 18:52.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama Taca Pogledaj post
    Nisam sigurna da bi za uspomenu zelela da imam otisak svog stomaka pre porodjaja...i ne verujem da imaju tako veliki kalup... ha ha ha I moram reci da mi je ovo sa otiscima strasno, da me malkico hvata jeza kada ih pogledam...Ja imam njihove otiske na zidu, i nogica i rukica, ali to je bila fora, zabava ...
    stooooo??????? hahaha,pa i ja sam to pitala kada sam bila u LETU ali to je univerzalno tako da moze da se obmota i oko najveceg stomaka i grudi,posto ide u kompletu-stomak+grudi!!!! i ja sam bila ogromna trudnica!!!! Jedva cekam sledecu trudnocu,pa da se obmotam,hihihi

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove