+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 22

Tema: Po rodjenju deteta razvod:(

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2010

Po rodjenju deteta razvod:(

Ne znam ni odakle da pocnem ...jer svavako tema je veoma ruzna,ali istinita...
    Moja prica: mlada sam se udala! I to za coveka koji je striji od mene 11 god.dobili dete i posle 26 dana nakon rodjenja deteta mi smo se posvadjali i razisli...
    Da li je to neki novi ''trend'' ili vise ni parovi ne mogu da opstanu u ovom novom dobu???

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Uh, šta uopšte može da te uteši!
    Ko zna šta je u njegovoj glavi i srcu! Nije bio spreman? Uplašio se nove obaveze? Nekad godine nisu merilo nečije zrelosti.
    Možda se predomisli i vrati. Ako je bar jednom video bebu, neće moći baš tako lako da je zaboravi.
    Da li ćeš moći da mu oprostiš?
    Probaj sad da što manje razmišljaš o njemu i posvetiš se detetu, njemu si potrebna!

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Vazno je koliko u braku ima ljubavi, razumevanja, postovanja... Koliko je neko spreman na kompromis i na prastanje. Mislim da vreme u kojem zivimo nema veze sa tim, takodje sam se mlada udala i u braku sam tek godinu dana, tako da mozda nisam prava osoba za savetovanje, ali moje misljenje je da ste verovano nepromisljeno uleteli u brak i da je bolje sto se to desilo na pocetku. Ako je jedna svadja uspela da vas razdvoji zauvek onda mozda i niste jedno za drugo.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Vazno je da u ovom trenutku najpre mislis na sebe i dete, mada znam da je to veoma tesko u ovakvoj situaciji. I ja sam se mlada udala u 21.godini, s tim sto smo muz i ja vrsnjaci. U pocetku sve izgleda mnogo vece nego sto jeste, svaka situacija je prenaduvana. Velika promena se desila samim tim sto je beba stigla i pritisak je ogroman u tim prvim danima. Niste sigurni da li postupate ispravno, umorni ste i sve to prouzrokuje da svaka bezazlena svadja eskalira u to sto se vama dogodilo. Mislim da strasi treba da se stisaju i da se hladne glave lakse donose prave odluke, ali nikako ne mogu da opravdam nekoga ko moze da u ovom periodu okrene ledja svojoj zeni i tek rodjenom detetu. Samo vi znate sta se medju vama dogodilo i da nadjete resenje, ali ipak dobro razmisli ako se sada vrati i ti mu oprostis, da li ce se sledeci put ponovo uplasiti i u kriznoj situaciji pobeci. Razmisli sta je najbolje za tebe.Slazem se sa DreamDivom da je mozda bolje sto se ovako nesto desilo na pocetku, nego kasnije, jer sve je teze posle npraviti rez ako stvari ne stimaju.Svi smo prolazili kroz losa razdoblja, ali ako postoji ono nesto sto vas stvarno vezuje,sve se da prebroditi. Ljubi bebca!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Drage ,ja sam bila ubedjena da covek od 30 god.,kao sto je i sam rekao,spreman za tako nesto..Ali mislim da to nije opravdanje !
    Delim misljenje sa vama da je bolje sto se to desilo na pocetku! izgleda da je moja greska sto sam usla u sve to nepromisljeno,mislila sam da mogu da se oslonim na takvog coveka...Ali takodje svaka cast svakom muskarcu koji izdrzi zenu u pocetku tog perioda,jer ja ni sama sebe nisam mogla da podnesem,a izgleda ni moj bivsi dragi!
    Da mu oprostim tesko mogu,prosto nije tu kada je potreban detetu,vidja ga ali nema pojma ni kada je bolestan,ni da li mu nesto treba....
    Mislila sam ,ali zaista,da ljubav nadmasuje sve ostalo...ali izgleda da nije tako((

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao anjaanja Pogledaj post
    Drage ,ja sam bila ubedjena da covek od 30 god.,kao sto je i sam rekao,spreman za tako nesto..Ali mislim da to nije opravdanje !
    Delim misljenje sa vama da je bolje sto se to desilo na pocetku! izgleda da je moja greska sto sam usla u sve to nepromisljeno,mislila sam da mogu da se oslonim na takvog coveka...Ali takodje svaka cast svakom muskarcu koji izdrzi zenu u pocetku tog perioda,jer ja ni sama sebe nisam mogla da podnesem,a izgleda ni moj bivsi dragi!
    Da mu oprostim tesko mogu,prosto nije tu kada je potreban detetu,vidja ga ali nema pojma ni kada je bolestan,ni da li mu nesto treba....
    Mislila sam ,ali zaista,da ljubav nadmasuje sve ostalo...ali izgleda da nije tako((
    Drada, glavu gore. Posveti se detetu i uživaj u njemu. A prava ljubav će doći i na tvoja vrata. Jer očigledno ovo nije bila ljubav za tebe. Ali, iz te ljubavi imaš nešto najlepše u životu. Svoju bebu

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    naravmo da treba da se posvetis detetu i da uzivas ako neko gubi to je on....ja razumem situaciju kad su mladi pa se razidju jer su nezreli mladi ili sta vec ali covek formirana licnost to mi nije jasno......kompleks i nista drugo...bolje sto se sad desilo nego kasnije .....posveti se detetu i glavu gore...ne obracaj paznju na okolinu i uzivaj sa bebom...a njega ne treba ni da pogledas kako to kazu stare babe...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ponovo ja.....ne znam sta se desilo u medjuvremenu sa tobom i tvojom situacijom..a vratih se da vidim ima li nekih promena..nema nista...GLAVU GORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    za sve je krivo nerazumevanje i egoizam!!!
    svi sebe stavljaju u prvi plan, a muškarci su po tome najpoznatiji... i onda kada dođe dete i oni izgube mesto broj 1 u vašem životu, i to ne zato što ga želite zapostaviti, nego jednostavno ne možete više stići na sve strane, oni jednostavno ne mogu da podnesu novonastalu situaciju. a zašto??? zato što su egoisti po prirodi...
    oni ne propuštaju izlaske, utakmice, roštilje niti bilo koju vrstu druženja sa drugarima, dok mi ostajemo zarobljene među četiri zida sa brdom obaveza na vratu...i još nemaju razumevanja a očekuju da se njihovo poštuje...
    pa nije ni čudo što brakovi ne opstaju, i u svakom slučaju
    BOLJE ŽIVETI SAM NEGO U LOŠEM BRAKU!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    to je lako reci ali sprovesti u delo jako tesko..skidam kapu zenama koje se odluce za tako nesto..

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove