+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 27 od 27

Tema: Šta pokloniti suprugu za godišnjicu braka?

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Red face

I ja se uvek smejem "ko luda na brasno" ali moja ljubav ( citaj moj suprug) me strasno dobro poznaje, pa sama ideja mu se jako svidi jer sam se potrudila za njega... sad ne gledam sebe sexy, jer sam se natovila i imam oko 70 kg, ali njemu ni to ne smeta...nego, vazan je prvi nastup i utisak... meni i sad leptirici zaigraju u stomaku kada mi namigne i kaze " hajde da ostavimo klince kod tvojih i da odemo u neki hotel za vikend". Ideja je divna, samo on zna da ja nikada ne bi ostavila klince negde da prenoce ili budu za vikend da bi smo ja i on bili sami... i to mi ne zamera, a onda zamisljamo da smo negde daleko u nekom hotelu... 12 godina braka, a kao da je juce bilo... Elem, raznezih se ja, ti se slatka, potrudi ( ali nemoj puno da se trudis, ako neces da ostanes trudna) da ti to vece bude prelepo... od srca ti zelim.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao DreamDiva Pogledaj post
    Mama Taco to je super ideja! Ja sam moju godisnjicu upropastila, imala sam uzasnu glavobolju! Muz me je izveo na veceru koju sam jedva cekala da dobijemo da je pojedem i da idem kuci! Bilo mi je toliko lose da su mi se usi zapusile i bilo mi je strasno muka, hranu na kraju nisam mogla ni da pojedem i odmah smo otisli kuci na spavanje! Jako mi je krivo zbog toga tako da sam planirala nekako da se oduzim mom drazom muzicu Isplanirala sam da mu napravim veceru kuci, (naravno dete da posaljem kod bake) i s' obzirom da nam je terasa dosta velika da je ukrasim i tamo postavim sto, sve sa svecama i sampanjcem, a za desert JA
    Bas mi je zao sto se tako desilo, ali ti si KANDA bolje prosla nego ja za 5 godisnjicu, ja sam to popodne dok sam spremala pala i polomila nogu ( u kolenu) ...umesto crvene duge haljine koju sam kupila dan ranije dobila sam kao alabaster beli gips od kuka do clanka i nekoliko sati na Urgrntnom, taman da zaboravim na godisnjicu i vino i...gips sam nosila 45 dana a onda jos 21 udlagu i onda terapije ... pa smo se zezali da necu znati da hodam kada mi skinu gips, jer sam sa njim jurila decu po kuci... i nadali se da ce ga skinuti bar za sledecu godisnjicu...SADA imas popravni, izbegavaj stresne situacije, da te ne bi glava bolela, ne setaj po suncu bez kapice, popi svoju kolicinu kofeina, dovoljno tecnosti i ne preskaci obroke... Pa uzdravlje vam bilo i da se lepo provedete, i ne morate bas sve da nam ispricate... znacemo mi i izmedju redova da citamo !!!!!!! Samo napred curo!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam mu kupila knjigu 'Komadic koji nedostaje" sa posvetom "treba da se desi cudo da se kornjaca okrene na ledja i vidi nebo"......

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lacoste parfem je zadnje što sam ja njemu kupila... pričao je da mu se dopada i ja sam mu ga poklonila... bio je oduševljen! špricao ga svaki dan kao neka žena, ma ni ja se ne parfemišem kao on

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    nama je godisnjica braka 14-og februara sta cu mu kupiti...nista ...sve po zasluzi...

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    nama je godisnjica braka 14-og februara sta cu mu kupiti...nista ...sve po zasluzi...
    zole ne budi surova ...tvom i mom dragom je sjajan poklon hard od jednog terabajta
    ili pak ..ako ces po zasluzi ...pokloni mu jedno slatko spaljivanje hardova u kompu ...ja to definitivno razmisljam da uradim
    samo sto do 5.7 ja imam jos pozamasno da gulim... ( ako me bebac ne promeni )
    i love to love just let me

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja mu vec 18 godina velikodusno poklanjam sebe i to mu je sasvim dovoljno!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove