+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 27

Tema: Šta pokloniti suprugu za godišnjicu braka?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    DreamDiva zelim vam da lepo proslavite godisnjicu. Jos samo malo da zacinis atmosferu, neka teska romantika...A, ti Mina trudi se. trudi sto vise da ostvaris zamisljeni plan! Ha,ha!!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    I ja sam mom suprugu za prvu godisnjicu kupila novcanik i u njega stavila moju i Acijevu slicicu, a stavili smo mu i parice 5 evrica koje nikada nije izvadio iz novcanika.ha ha ha , ala se opario

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    oooo blizi se 29.8. prva godisnjica!!!!! panika-sta kupiti,hocu nesto malo originalno,bez velikih izdataka a originalnih ideja nemaaaaaaaaaaa........nista da me lupi po glavi-a dan D se priblizava!!!! muz mi je vec otkrio gde je rezervisao sto-neka romantika,svece i bla,bla(ja i nisam neki romantican lik al ajde) znaci da bi ja mogla da izmislim neki romanticni poklon?!?!?!? auuuuuuuuuuu,pomagajteeeeeeeee

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Moj suprug je za prvu godišnjicu sedeo ispred tv-a i gledao formulu 1, kao nije imao para... Pa zar sve košta? Malo pažnje, skuvana kafa, masaža, šetnja... Ne, ništa od toga. Došli njegovi i doneli mi poklon, neko sušeno cveće, možete misliti kako mi je bilo! On kao da je sa marsa pao, nije mi ni čestitao. Zato uživaj u izlasku, budi lepa i nasmejana, obuci nešto što on voli i biće i to dovoljno.

Datum pristupanja
    Jun 2010
    nemam reci.... svaka ti cast kako uspevas da budes jos tu gde jesi...znam dete...oh....sad mi je jos i neprijatno sto ovo gore napisah....hvala uzivacu sigurno sto zelim i tebi i nadam se da ce se tvoj dragi trgnuti na vreme,jer po meni zena bez paznje i neke sitne ne ume da zivi i bude sretna....

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nemoj da ti je neprijatno jer su meni takva pozitivna iskustva lek za dušu, nada da može da se izgradi kvalitetan odnos između dvoje ljudi. Meni govore kako nijedan brak nije idealan, znam da nije, ali ima i te kako funkcionalnih brakova koji su prirodan nastavak zabavljanja a ne promena agregatnog stanja!

Datum pristupanja
    Jun 2010
    znas nekako je meni prirodno da se godisnjice,rodjendani,praznici obelezavaju i nasla sam se u neprijatnoj situaciji.... naravno da ni jedan brak nije idealan,ali to su pocetci,kad ce ako ne sad???

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ej, Skarlet sta kazes na extra sexy ves?!Ti se potrudi da to ve4ce ostanete sami u stanu, neka vam neko tu noc pricuva podmladak... eto romantike koja ni tebi ne bi bila neprijatna... ali to da ste sami u stanu neka ostane tajna za supruga!
    Amozes da mu kuci ostavis malo nekog slatkisa koji bas bas voli, i sampanjac da nazdravite!

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mama Taco to je super ideja! Ja sam moju godisnjicu upropastila, imala sam uzasnu glavobolju! Muz me je izveo na veceru koju sam jedva cekala da dobijemo da je pojedem i da idem kuci! Bilo mi je toliko lose da su mi se usi zapusile i bilo mi je strasno muka, hranu na kraju nisam mogla ni da pojedem i odmah smo otisli kuci na spavanje! Jako mi je krivo zbog toga tako da sam planirala nekako da se oduzim mom drazom muzicu Isplanirala sam da mu napravim veceru kuci, (naravno dete da posaljem kod bake) i s' obzirom da nam je terasa dosta velika da je ukrasim i tamo postavim sto, sve sa svecama i sampanjcem, a za desert JA

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama Taca Pogledaj post
    Ej, Skarlet sta kazes na extra sexy ves?!Ti se potrudi da to ve4ce ostanete sami u stanu, neka vam neko tu noc pricuva podmladak... eto romantike koja ni tebi ne bi bila neprijatna... ali to da ste sami u stanu neka ostane tajna za supruga!
    Amozes da mu kuci ostavis malo nekog slatkisa koji bas bas voli, i sampanjac da nazdravite!
    hmmmm,dobra ti je ta ideja...to sa nekim slatkisem....mada bebac ce ipak ostati kuci,spava on....baba ce da ga pricuva dok smo mi na toj vecerici a posle baba napolje a mi..........e tad ja nastupam!!!! hahahah,plasim se samo da cu puci od smeha kao i uvek kad kao treba da budem "ozbiljna"!!!! hvala mama Taco na savetu verovatno daje super rezultate-pa ti si duze u braku(da ne kazem dugo) i cuj ti sebe-pa uvek dok citam tvoja "izlaganja" ja imam osmeh na licu!!!!! znaci pali-a rezultat dug i sretan brak!!!!!!

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove