+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Dajte šansu životu

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010

Thumbs up Dajte šansu životu

Drage trudnice a i mame, nedavno sam čula za akciju, kao što u naslovu i piše, " dajte šansu životu".
    Elem, akcija se odnosi na podstrek privatne poliklinike iz beograda koja omogućava besplatan 4D (ekspertski) ultrazvuk u 10-oj nedelji trudnoće. (neću reklamirati ali ako neko bude zainteresovan, neka mi putem privatne poruke zatraži broj i rado ću ga proslediti).
    Ja sam bila u 10-oj nedelji i mogu vam reći da sam pokupila sve impresije.
    Idem ponovo u 20-oj nedelji, tačnije 15 og jula i jedva čekam da vidim Brunu "uživo .... nadam se da ćemo tada saznati i da li će biti Bruno ili će biti Bruna
    P.S. zaboravih reći da je svaki naredni 4D ultrazvuk za trudnice koje su posetile ovu polikliniku je sa popustom od 20%.
    Toplo bi ih preporučila jer su stručni, servilni i jako pristupačni!
    Last edited by IvanaM; 06-28-2010 at 08:52.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja sam cula,i citala u nekom casopisu.... Sad se samo nadam da ce ta akcija potrajati,pa kad zatrudnim (planiram uskoro) da ih posetim!!!!! Shvatila sam iz tog clanka koji sam procitala da nije bitno da li je trudnica iz BG-a. Da li gresim? Ako nije problem posalji mi adresu poliklinike...hvala u napred!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja sam iz Šapca

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Znam za to, i mislim da ih ima u časopisu Mama i Trudnoća.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Tako je u MAMI....

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja sam zakazala tamo čim sam saznala da sam trudna! Zadovoljna sam bila, i takođe moj muž -koji je bio prisutan tokom snimanja. Zanimljivo je videti filmić u koloru! Videli smo pokrete i dobili ih na CD-u!
    [/SIGPIC]

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Lutkica Pogledaj post
    Ja sam zakazala tamo čim sam saznala da sam trudna! Zadovoljna sam bila, i takođe moj muž -koji je bio prisutan tokom snimanja. Zanimljivo je videti filmić u koloru! Videli smo pokrete i dobili ih na CD-u!
    Ja bih volela da dobijem broj tepoliklinike, u 9 sam nedelji pa bi bilo super da iskoristim priliku.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove