+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: braon sekret koji ne prestaje

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013

braon sekret koji ne prestaje

POMOC, nova sam na forumu i veoma mi je vazan odgovor. Trudna sam sest nedelja, prosle nedelje doktorka mi je dala utrogestan zbog braon iscedka, rekla je da bih verovatno prokrvarila da nisam dosla odmah tog jutra kod nje, i tada mi je rekla da je mesak nepravilnog oblika i da dodjem sledece nedelje na dalju kontrolu.Medjutim meni se od utrogestana samo spava a ja braon sekret i dalje imam imam utisak da mi uopste ne pomaze, iscedak imam nekad manje nekad vise, od zuckastog do svetlo braon.Plod se razvija ali je mesak i dalje nepravilan. Da li je neka trudnica imala slicnih problema, zabrinjava me ovaj sekret koji nikako da prestane

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Braon sekret moze da se pojavi zbog sirenja i pomeranja materice, ali ne bi trebalo da traje dugo. Ako ti jos traje obavezno idi sto pre kod lekara, cisto da budes sigurna da je sve u redu. Ako ti taj lekar ne pomogne, menjaj lekara.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Nadam se da si se javila doktoru.
    Nazalost, ja sam imala spontani pobacaj koji je poceo malim braon tackicama, pa braon sekret, pa nesto nalik na menstruaciju. Pretpostavljam da bi morala sto vise mirovati, tj. lezati, kako ne bi vrsila pritisak na grlic materice. Doktorica mi je savjetovala i izbjegavanje odnosa sa muzem. Hvala Bogu, nakon sto sam izgubila jednu, ubrzo sam zatrudnila i rodila drugu bebicu. Zelim ti mirnu trudnocu, cuvaj se. Ne znam kako to funkcionise sa lijekovima, ali se sjecam da je moja drugarica za dvije trudnoce primala neke injekcije, da bi sacuvala bebice.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove