+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Sudocream

Threaded View

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013

Sudocream

Cula sam od moje kume I potpuno se nasla u problemu oko kreme za osip Sudocream. Naime, zalila sam se da krema ne resava osip kod bebe, da bi cula da ta krema u sebi ima sastojak benzyl benzoate I da je to u stvari krema protiv suge. Da li je jos neko cuo nesto oko toga I da li ima jos neka krema koja bi bila dobra.
    Molim za savet I hvala.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2012

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013

Cool

Navodnik Orginalno postovao Lolla Pogledaj post
    Cula sam od moje kume I potpuno se nasla u problemu oko kreme za osip Sudocream. Naime, zalila sam se da krema ne resava osip kod bebe, da bi cula da ta krema u sebi ima sastojak benzyl benzoate I da je to u stvari krema protiv suge. Da li je jos neko cuo nesto oko toga I da li ima jos neka krema koja bi bila dobra.
    Molim za savet I hvala.
    Ja sam svom sinu mazala sudocrem maltene kao pavlovicevu jer je bio alergican na pampers i to je krema koja me je spasila. mogu vam reci da ja bolju kremu u zivotu nisam videla i koristila. kad se namaze odmah deluje,ukoliko se radi o opekotinama, ojedima, ekcem i slicno. Sad sve zavisi od cega je osip. Moj sin na primer ima na grudima od znoja kao crvenilo, na sudocrem mu se malo povuce ali to nije da je delovalo 100 % mozda jednostavno nije za takav osip ili sl. ne postoji univerzalni lek

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Hvala Vam na postu. I ja sam u medjuvremenu nasla sjajnu kremu I prezadovoljna sam. U svakom slucaju hvala.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Hvala Vam na postu. I ja sam u medjuvremenu nasla sjajnu kremu I prezadovoljna sam. U svakom slucaju hvala.

Naime razgovarala sam sa dermatologom u vezi sastojka Beznyl benzoate koji je I pobudio sumnju.
    Doktorka mi je rekla da je Sudocream efikasan u vecini slucajeva. Problem nastake kada posle duze upotrebe gore navedenog sastojka stvarmo podlogu za hronican dermatitis. Zena mi je lepo rekla za sugu se trazi instant rezultat I dobija se. Ali suga ne traje godinu ili dve. A nasoj deci mazemo masti ili kreme protiv osipa duze vreme.
    Ocigledno da je sve stvar marketinga.
    A posle cemo davati hiljade I hiljade na kreme protiv dermatitisa.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Posto mi se dosta mama obratilo sa pitanjem preko private poruke u okviru posta koju kremu koristim protiv osipa, evo da napisem I u postu.

To je mast THOVALINE. Ima je u pakovanju od 40g I 125g. sadrzi cink oksid, ulje suncokreta I lavande I limunsku kiselinu. Kosta 510 din 40g. I 820.-din 125g. Ima je apotekama a najlakse se nadje u Lillyiju.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Dragi moji, THOVALIN JE NESTO NAJBOLJE STO SMO MOGLI DA UVEZEMOOO!!!!! Savršena, krema za svakodnevnu negu, inače upoređivala sam, ima više CINKA OD SUDOKREMA, A PRITOM SE FENOMENALNO RAZMAZUJE!!!! PPRIRODNA JE, i nema konzervanse, što je meni kao majci jako bitnooo!!! Znači, Sudokrem, smo kupili i na kraju sam ga bacila ( kada nije bilo Thovalina ) Sudokrem je nemoguće razmazati! Ljudi ono je kao beton!!!! Eto, moje kratko iskustvo a da l je sudokrem za šugu nemam pojma. MEni je Thovalin, spaasss! Za sve!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove