+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Dete koje ne zeli brata i sestru

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2013

Dete koje ne zeli brata i sestru

Imam cerku od 13,5 godina, koja nikako ne zeli da ima brata ni sestru. Kad god sam je to pitala, da li zelim da joj nekog rodim, ona je pocela da place, da se udara od zemlju, da govori kako ona nece s nikim nista da deli itd. Jednom prilikom mi je rekla, ukoliko ostanem trudna, da ce me udariti po stomaku, zbog cega sam ja plakala, i osecala se povredjeno. Ona je ostala jedinica, a za sve to je imala i podrsku svog oca, tj. mog muza, koji je takodje jedinac, i ne zna sta znaci imati brata ili sestru. Ja je mnogo volim, ja i ona smo najbolje drugarice, ali ovako je po malo sebicna. Da li je neko imao slicna iskustva?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Nisam imala iskustva takva, cak naprotiv, moje dete je tuzno zato sto sam ja tuzna zato sto nikako ponovo da rodim. Smatram da se takva reakcija deteta ne sme dozvoliti, da morate biti strogi prema njoj, da vidi da nema sale ni takve reakcije po tom pitanju, Vi ste ta koja radja a ne ona, i nema pravo nikakvo da se tako postavi, to se ne sme dozvoliti; ona i ne zna i ne moze znati sta vama moze predstavljati to, postavite je na svoje mesto; kad bude dosla u vreme ona da radja neka razmislja o tome, Vi za svoju trudnocu, a ona za svoju, nikako za Vasu; ma sta povredjeno, strogo i opasno, to ce onda razumeti kad bolecivost nije, nazalost

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove