+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Prevara u braku.kako prepoznati znake?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011

Unhappy Prevara u braku.kako prepoznati znake?

Zdravo mame

sada cu vam ispricati jednu pricu koju bih voljela da podijelim sa vama jer nemam kome.iz razloga sto znam da ovo nemoze svako da pogleda.Ja sam domacica,imam sina 2 godine.prvo podstanari smo bili u 1 dijelu grada 1 godinu tu mi je muz radio i stalno je kuci bio posle posla.sada kad smo presli u drugi dio time je promijenio i posao nikada ga kod kuce nema.imakolegicu koju sam iaj upoznala.stalnu m iza nju prica kako se ona njemu gadi u smislu da ga neprivlaci.posto je ona tu godina puno ima neke veze krenuli smo po buticima obuce.tu je moj muz trazio ocucu i pritome za svaki par pitao nju i u oci je gledao aja sam sa svojim sinom gledala kao neka dadilja.nemamo ni odnose u mjesecu 2 - 3 puta.on sve neke izgovore nadje boli ga prostata.haha u 28 godini.da kako da ne.ja i nemam zelju da budem sa njim..telefon mu stalno zvoni kako zbog interneta tako i poslovno ili neznam ni sama kako...nikad ga kuci nema,izlazi obuce se sredi ja ostajem sa djetetom kuci..stalno se svadjamo kako oko djeteta tako i sire.
    iskusne mame podijelite samnom vasu pricu..ja neznam sta bih da uradim..neocekujem da mi kaze istinu jer nikad je cut necu..
    poz

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2013

Uloži u sebe

Moram ovo da ti napišem , mislim da će tebi biti lakše ako razmisliš o tome jer ti možes mnogo toga da uradiš za tvoj brak.
    Bilo ili ne bilo fer kako se tvoj muž ponaša i da li te vara ili ne ti njemu ne možeš ništa reći što će ga promeniti. Možeš ako ovako nastaviš samo da nadješ nekog da se izjadaš ili da ne daj Bože probaš da se razvedeš od njega pri čemu će sigurno patiti dete a i vas dvoje.
    Ali postoji nešto drugo što možeš da uradiš.
    Možes da uložiš malo truda i napora u sebe , svoje obrazovanje i svoj život. Jeste teška situacija i mnoge žene su domaćice jer posla nema ,ali to ne znači da treba da se opustiš i prepustiš ceo svoj život kući i detetu. Kao prvo treba da isključiš TV i počneš da čitaš knjige.
    Ali ne ove nove popularne,nego pisaca koji se bave problemima ljudske duše i ličnosti.
    Npr Ivo Andrić,Meša Selimović , Dostojevski,Čehov , Dobrica Ćosić , Radoje Domanović...itd. Možeš se učlaniti u lokalnu biblioteku. Time ćeš steći i nova poznanstva i prijateljstva. Kroz čitanje knjiga ćeš naučiti mnoge stvari o ljudima,naučićeš i kako da pridješ svom mužu na jedan drugačiji način koji će on mnogo više poštovati. Naučićeš i mnoge stvari koje ćeš preneti svom detetu i pomoći mu u sazrevanju.
    Dalje treba da počneš da se baviš nekim poslom. Pletenje,crtanje,pravljenje nakita,šivenje...šta god ti leži i ispunjava te.Samo zato da bi prekratila dan i da ne bi mislila o mužu gde je i šta i sa kim radi.
    I ako kreneš tako da radiš,ubrzo će ti već postati jasno šta ćes dalje.

Ako ne uradiš ništa na sebi i ako budeš pritom gnjavila i optuživala muža za prevaru,neredovan seks i što ga nema kući , sasvim sigurno će sve manje dolaziti kući i sve manje želeti da ostane u braku i pored tebe.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    hvala na savjetu....mislim da si upravu obzirom da sam se po malo u tom smislu opustila..tesko mi je tu stranicu okrenuti a istovremeno sam svjesna da moram poradit na tome i da moram nac nacina da se priblizim...svemu..sve u svemu HVALA OD SRCA NA SAVJETU...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove