+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 2 od 2

Tema: zasto???

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2012

zasto???

pozdrav svima!!! imam pitanje za sve vas i nadam se da ce mi neko od vas pomoci da razumem zasto muce i mene i bebu vec dve nedelje

39-a sam nedelja i na preporuku mog ginekologa javila sam se u porodiliste predprosli cetvrtak zbog blagih kontrakcija i curenja tzv.cepica... u pripremi su me drzali par sati i smestili u sobu da sacekaju jos "malo"... za tih 5 dana cekanja i moj bubreg je oslabio i morali su infuziju da mi daju(ovo mi je treca beba a u drugoj trudnoci sam lezala u 7-om mesecu isto zbog bubrega)...na moje molbe da mi daju indukciju(uz ciju pomoc sam rodila i predhodne bebe) su se oglasili tek nakon 5 dana ali se beba u toku noci okrenula karlicno!!!!!!!!!!! sok koji je usledio nemogu vam opisati....sl dan su me pustili kuci i rekli da se opet javim za 3 do 5 dana!!!!!
    s obzirom da potenciraju da su sve prilagodili nama i da ce biti kako mi zelimo (pododiliste Pancevo) zasto muce i bebca i mene? narusavaju moje zdravlje FORSIRAJUCI PRIRODAN PORODJAJ??????????????? da li postoji neko ko je sl prosao i da li moze se nesto po tom pitanj uraditi???

Junior Member marta's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Thumbs up

Ja se samo nadam da si se do sada vec porodila i da je i sa tobom i sa bebcem sve u redu

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove