+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Povecana kolicina plodove vode !!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2012

Povecana kolicina plodove vode !!!

Drage moje,ja sam nova na forumu i potrebna mi je pomoc
    Radila sam exspertski UZ u 20 nedelji

Rezultat:
    Prednjaci glava,ledja desno,bocno.Posteljica na zadnjem zidu,vise desno.Insertio normalitis,maturitet gr I- (granum).
    POVECANA KOLICINA PLODOVE VODe (ne pise koliko).
    Simetrican,eutrofican rast ploda. Trudnoca odgovora za 20,1 UZGA.Tezina 325gr. Amenoreja 20.2
    Krupna anatomija ploda uredna.Uredan fetalni eho-kardiografski i fetalni neurosonografski nalaz. Cerviks dug 26cm,zatvoren.
    Kontrola za 7 dana zbog uvecane kolicine plodove vode.
    A da a zeludac se vidi ali slabije,ali je uredan.
    Molim Vas da mi odgovorite sta znaci ta uvecana plodova voda ako je sa plodom sve ok.
    Radila sam prosli mesec test opterecenja na secer i sve je ok.
    Unapred hvala.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2012

bez brige!!

postovana danice,
    budi bez brige! veruj mi! posebno ako si isla na uz u visegradsku
    ja sam radila amniocentezu u institutu za majku i dete i nakon toga ekspertski uz u visegradskoj gde su mi rekli da imam uzasno povecanje plodove vode i jos 5 dijagnoza po kojima mi je beba u katastrofalnom stanju! odmah sam otisla kod dr-a koji mi je radio na ac i zamolila ga da uradi ekspertski i gle cuda - sve je bilo ok!! ne veruj mnoo lekarima i uvek trazi drugo misljenje...
    a i ako pitas lekare svi ce ti reci da kolicina plodove vode zavisi od osobe do osobe, da se menja s vremenom i da nije strasno ako je i malo povecana....jos ako si radila ogtt test i sve je bilo ok, pa ti si na konju!
    lekari su napravili od trudnoce bolest, nemoj da im dozvolis da ti udju u glavu

pozdrav

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove