Jooooooj,e ovo je vec prvi put da se zalim na moju divnu bebicu ))
Tj,da sada je bila koliko toliko jedna mirna slatka devojcica...mada,i sada je ona preko dana "mirna" ali se nocu pretvara u kezavu,placljivu,treskavu...dodje mi da vristim...
Ovako,zove se Andrea i ima 7ipo meseci... Pre 15ak dana nam je krenuo prvi zub,malo kasnije i drugi...
Dok je trajala faza izbijanja,imala je proliv i bila je jako nervozna...kao i skoro svaka beba kad izbijaju zubici... Naravno da sam morala da pokusam da je smirim na svakojaki nacin,od ljuskanja u krevetu do setkanja po sobi... i mislila sam,kad izadje zub proci ce...ali moja mala je imala drugi plan za mene... Zubi izasli,a ona sad nocu kad se probudi nece da se smiri dok je ne uzmem u ruke i ljuskam...
Mada,i preko dana tri puta spava,to verovatno jeste mnogo za njen uzrast ali pokusavala sam da joj izbacim jednu dremku ali ne vredi,nervozna je,ne moze da gleda koliko joj se spava... Ta tri puta sto spava,to je sve po pola sata,nekad i 15minuta ali dovoljno da se rasani u 3 sata nocu i ako se ne kezi pocne da mi se smeje i da prica i prevrce po krevetu...
Hvala sto ste procitale...i volela bih kada bi neka ako je imala iskustvo ovakve vrste da mi se javi i pomogne(ako pomoci ima,ili cu da ljuskam dete dok ne vrisnem )