+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Neredovna stolica

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2012

Neredovna stolica

Drage mame, ja sam nova u vasem drustvu pa vas prvo pozdravljam. Nisam naisla na ovu temu pa se izvinjavam ako vec postoji. Moj decak Nikola za nedelju dana ce imati 2 meseca. Do sada je imao stolicu dva puta dnevno svaki dan, i samo smo se dojili. Pre pet dana sam mu pocela davati za jedan obrok flasicu jer se desavalo da isprazni obe dojke i vise nema mleka.(inace ovo mi je treca beba i predhodna dva puta sam u trecem mesecu prestala da dojim).Dajem mu Aptamil 1. i evo vec 4 dan ne kaki. Nije mu puno tvrd stomacic ali stalno prducka i napinje. Problem je i u tome sto on ima preponsku kilu pa me to sada zabrinjava. otici cu kod dr. ali me interesuju i slicna iskustva ako ih ima.
    Last edited by Boba; 11-01-2012 at 19:37.
    “Najsladje što ljudske usne izgovaraju je riječ -MAJKA-"

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Imala sam identicno iskustvo sa sve preponskom kilom. U svakom slucaju, nije problem sto ne kaki 7-9 dana sada, kada je presao na dohranu, ali da bi to sredila daj mu da pije cistu vodu sto cesce. Ako nece da prihvati vodu (kao sto moj sin nije hteo) svaki put napravi mu mleko malo razblazenije, npr. 3 merice formule+100ml vode(a trebalo bi 90). A cim se to sredi, idi da mu operisu kilu. To bi vec mogla da pocnes da organizujes. Mom sinu operisali su kada je imao tacno 2 meseca (ustvari, uslov je bio da ima 5 kila) i laknulo mi je, a sto je najvaznije i njemu je. Oziljak se sada ni ne vidi.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Hvala na odgovoru, sa malim zakasnjenjem. Kakio je 6-i dan i to kada smo se vratili sa kontrole. Sada kaki na dva nekada tri dana. Bili smo kod Decijeg hirurga i on nam je rekao da On ne operise decu ispod godine dana ali da se raspitamo kod drugog hirurga ako zelimo operaciju ranije. Ja iskreno ne zelim cekati godinu dana i svaki put kada zaplace, nema stolicu ili nesto slicno strahujem da se ne uklesti(jer mi je rekao da se to moze desiti) pa da mora hitno na operaciju. Sada malo citam o iskustvima drugih i planiramo operaciju za dva-tri meseca.
    “Najsladje što ljudske usne izgovaraju je riječ -MAJKA-"

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove