+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Odredjivanje pol deteta prije zaceca :) ;)

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012

Odredjivanje pol deteta prije zaceca :) ;)

Pomocu kineskog kalendara moze se odrediti pol nerodjenog deteta ili cak planirati pol svoje bebe . Procent tacnosti je nad 90% ja vam stojim na rspolaganju da zajedno probamo i da se uverimo je li ovo istina ili mit. Drage buduce mame vi samo treba da napisete datum vaseg rodjenja (znaci dan, mesec, godina) i mesec kada je do zaceca doslo (ili eventulano termin kad se ocekuje da beba dodje na svet). Ostalo je moja stvar pa cemo uporediti sa nalazima doktora . Naravno mogu pisati i mame su vec rodile ne ne otkrivaju pol rodjene bebe vec neka navedu potrebne podatke kako sam objasnila. hajde da ucimo i da vezbamo zajedno .

Pozz

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    ja sam rođena 11.02.1988., a poslednja menstruacija je bila 04.04.2012., termin porođaja je 11.01.2013. Otprilike znam sta je, ali sam summnjičava, volela bih da mi kažeš šta je po tom tvom proračunu.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Draga moja,
    Po mom proracunu tvoja beba je zaceta sredinom aprila 2012 t.j najkasnije do 20ti april i beba trebalo bi biti muskog pola. Pisi sta su lekari utvrdili dali se moj proracun poklapa sa onim sto vec znas, i naravno zelim ti ljepu i zdravu trudnoci pa kad se bebica rodi tekom januara pisaces dali je proracun tacan ili pogresan. Sretno :*

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Pa mogu odmah da ti kazem, draga moja, da je tvoj proračun tačan ,mislim i na UZ su mi isto rekli, ali sam ja još ubeđena da je u pitanju devojčica. Hvala na lepim željicama

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    31.08.1992
    termin 28 maj
    bas me zanima da li je tacno
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Moj datum rodjenja je 19.08.1986.,
    zadnju menstruaciju sam imala 03.05.2012.
    bas me zanima po vama koji je pol deteta

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Rodjena sam 19.08.1986.,
    a zadnji ciklus sam imala 03.05.2012.
    bas me zanima po vama koji je pol deteta

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente