+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: alergija / ekcem

Junior Member nunica's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012

alergija / ekcem

Zdravo svima, ja sutra ulazim u 8 mesec inace prva je trudnoca, od pocetka meseca je krenula da me izbija neka alergija kazu dr.pad imuniteta i iziritiralo me nesto sasvim bezazleno pa zato izbija... Dr.sa koznog mi je dala mast didermal koju mi gin.nije dozvolio da mazem vec da se natapam u krecno mleko sto sam ja i ucinila.... sada se sve to polako p[retvara u ekcem , ostala je alergija na sakama, stopalima i malo po nogama i rukama...ostalo je zadebljalo i pravi se ekcem.... na kraju mi je kozna dr.dala neku mesavinu masti da mazem i proci ce kaze... mada mene svrab i dalje izjeda nema mi ni sedenja ni lezanja niti puno sna ... malo vise sam nervozna zbog toga pa ako neko od Vas ima neki savet rado cu ga procitati... Pozzzzz

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    moja cerkica je imala ekcem na obraze.Dr mi davala razne kreme ali nista.Ekcem je ustvari suva i ispucala koza.Ja sam cerkici kupila nivea kremu ali masnu,i onda cajem od kamilice natapam na obraz i ostavim da se osusi i onda namazem kremu.tako 3x na dan.Mozda ti to pomogne.probaj i caj od zalfije kazu da je za zene taj caj dobar.To ti mozda bude od pomoci.,
    MaLeNa MaZa

Junior Member nunica's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012

hvala

ja ispiram sa acidi borici i ja sam pocela da mazem bebi mleko za telo i nema svraba, mozda po negde, deluje mi da ide na bolje.. hvala na odg. Pozz

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    hahaha........
    nema na cemu
    PoZz
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente