+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Postoji li sansa?????

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Wink Postoji li sansa?????

Pozz nova sam na forumu pa ne znam dal sam postavila ovu temu gde treba ako nisam izvinite zelela bih da znam dal postoji sansa da zatrudnim?Imala sam m 03.07 i nezasticene odnose od 11-18.07(imacu i dalje do m ) a ciklus mi traje od 28 do 31 dan nikad duze molim vas za misljenje i savete

Junior Member Ivana_89's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    pozdrav Jelena, hmm naravno da postoji sansa, ali opet nikad se ne zna...ja sam 3 mj ganjala plodne dane i tad imala odnose ali nisam ostala trudna, tek cetvrti mj i to po racunici mog ginekologa cak i nisam ostala trudna kad su mi trebali bit plodni dani :/ nikad s tim ne mozes bit sigurna...moj savjet ti je da nastavis ono sto sto imas u planu da pricekas kraj mjeseca da vidis hoces li dobiti mengu...a onda uradis testic ili odes kod ginekologa..i da..ono glavno da budes opustena i da se ne opterecujes sretnoooo

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    To znači da je moguće ostati u drugom stanju u periodu između menstruacije i ovulacije.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Zar ne??? Ja već neko vreme tražim odgovor na to pitanje...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Devojke, upomoc! Imala sam veoma veoma rizicne odnose sa deckom 5, 6 dana nakon zavrsetka menstruacije. Boli me stomak kao kada treba da dobijem, bas jako, osecam umor i neispavanost. Kada sam racunala plodne dane, na nekom sajtu kao jesam, a na nekom i nisam bila plodna tada. Kada da uradim test? Sta vi mislite? Pozz

Junior Member Ivana_89's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Jeco minimalno 14 dana nakon rizicnog odnosa mozes da uradis test....postoje neki koji pokazu i ranije ali vodim se svojim iskustvom ...meni je kasnila menga i 2 testa su mi bila negativna, tek treci koji sam radila nakon 20ak dana kasnjenja je bio pozitivan....ginekolog kaze da je bilo rano da ona dva prethodna pokazu trudnocu...tako da savjetujem ti da malo pricekas, vjerujem da si nestrpljiva i da zelis da se rijesis sumnje ali savjetujem ti da se opustis jer psiha tu igra veliku ulogu...mozes da osjettis neke stvari koje se uopste ne desavaju ali ih umislis zbog straha da si trudna.....pricekaj dan kada treba da dobijes, velike su sanse da se bez razloga uzrujavas....ukoliko pak zelis biti sigurna i to sto prije, onda lagano kod ginekologa Sretnooooo!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Imam jedno pitanje,imala sam menstruaciju 29.09 ali bila je oskudna i trajala je samo dan eventualno 2 ali islo je samo braonkasto kao stara krv inace redovno dobijam ali sada mi je poranila jedan dan,da li je moguce da sam trudna?Boleo me je stomak kao kad treba da dobijem, nista mi nije jasno,jel imala neka slicno iskustvo? :****

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove