+ Reply to Thread
Strana 3 od 14
PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 132

Tema: Drage mame koje ste godiste

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ja sam godiste tvoje mame, inace i moje skolske gaje unucice, a ja imam Acija od 11, Lakija i Pipi od po 7.Udla sam se u 32-goj a, posladnje rodila u 37-oj...Sta cu nije mi se dalo da se udajem ranije nisam htela takvu obavezu... A vama svaka cast...pozdravljam cak sta vise veseli me, mlade a imaju osecaj...Sta vise, moemo razmeniti iskustva.

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Oduvek sam zelela da budem mlada mama... Mozda ne bas ovoliko mlada, ali znala sam da cu se udati do 25! Svi ljudi su drugaciji, i svi vodimo razlicite zivote, nekome zelja i mogucnost da dobije dete dodje ranije, nekome kasnije, a nekome nikad! Samo neka se radjaju deca, nije vazno koliko mame imaju godina Tetka mi se skoro udaje, ima 38 godina i planira dete, moja Minja ce dobiti tetku ili ujaka mladjeg od nje ha ha ha

Datum pristupanja
    Apr 2010
    .Moja mama je imala 17godina kada me je rodila, i bogu hvala da je tako , jer sad moze da mi pricuva klince...U mojoj familiji je inace bilo neko pravilo, sestre su se udavale prilicvno, posle 27, kasno za ono vreme a braca vrlo rano za momke vec sa 21, 24...Prosto nisam pametna, koje je vreme najbolje za udaju? Pa, ono kada sam osetis da je to, to... za radjanje dece isto...Opusteno...

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    1978. god.

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    pa i mene uglavnom cudno gledaju a drugarice me pitaju kako toliko volim dete da sam zapostavila svoj zivot...ne mogu da poveruju da sam bila u stanju da se tako rano i brzo odreknem izlazaka,vina,uzivanja....one sada vide car u tome....ali zato kada one budu dizale noge da se porode,ja cu uzivati....:-)

Evo jos jedne "starije" mame
    '72 i troje dece
    Drago mi je da vidim da ima relativno mladih mama na forumu. Mama Taco i mene je majka rano rodila sa svojih 18. Ja sam ipak malo pricekala pa sa 26. kao sto Draga rece dok njene drugarice pocnu da radjaju ona ce poceti da uziva u svemu
    1999. It's a boy
    2001. It's a girl
    2005. It's a girl
    Super beba

Datum pristupanja
    Apr 2010
    mOJA DEVIZA JE DA SLUSAM STA MI POTAJNO SAPUCE MOJA DEVIZA.Sve cuj, ali prihvati samo ono sto ti odgovara.Zaista nema veze koliko ko ima .godina , vec koliko kvalitetno odzivi to sto ima.Sa decom se dobija na kvalitetu.Veoma sam zadovoljna dosadasnjim tokom, bez obzira na sve,jer to je zivot i treba ga ZIVETI, a ne prolaziti pored njega u mimohodu.Svaka cast cure, vi starije a bogami i vi mladje...pamet u glavu, osmeh na lice ine gubite ni trun od sebe, cak i u starim isflekanim trenerkama i dopola ofarbane... mi tako hocemo!!!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja bi volela da sam do 25 rodila bebu ili dve. Ali nikad nije kasno

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Drage mame, meni se takodje cude kad me vide sa bebom (10 meseci), kazu otkud sad. Rodila sam 3. dete u 40 godina. Imam jos dva sina 1996. i 2000. Drago mi je sto mlade zene radjaju. Poz...

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Cao nova mamo sa tri deteta, mislim da smo i imenjakinje...pa nadam se da cemo se druziti dok andjeli spavaju...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove