+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 29 od 29

Tema: Test za trudnocu

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Hvala na savetu, mene je bunilo to ako je sada imala ciklus sta je bilo ono pre toga u istom mesecu a jos testovi pozitivni, haos :-)

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Kazem ti, nabolje je da ode kod lekara...
    Moguce da je trudna, a moguce i da hormoni "divljaju" pa test pokazuje +...
    Ja vam zelim ovo prvo

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2011
    Pozdrav svima.... da li je neko imao iskustva sa bolnim grudima nedelju dana pred ciklus, test negativan,... a da je ipak bila bebica? Mnoooooogo me brine da li sam trudna, jer sam do juce imala i slabe mucnine, otekle grudi, temp cas gore cas dole, ali tu je negde oko 37 (koliko sam razumela ako ostane visoko da je onda trudnoca), a test -. Ako sam trudna, imala bih izgovor za svoju napetost, i ne bih trcala doktoru

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Draga, svaka zena je individualna, ja npr nisam imala nikakve simptome nikad... Kupi jos jedan test. Ali najbolje je da odes kod lekara, jer jedino ti on sa sigurnoscu sve moze reci Pozdrav, i javi sta je bilo...

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2011
    Barbarice hvala mnogo
    Ipak nista od crtica,... cekam sledeci ciklus. A mnogo sam se ponadala

Junior Member Zvoncica85's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Red face

Devojke, suprug i ja poslednja dva meseca radimo na bebici, nismo nista posebno optereceni, ali bismo voleli uskoro jednog bebirona. Meni je ciklus uvek bio redovan i tacan (28 dana) sve do ovog meseca, sada sam dobila 7 dana ranije sto mi se u zivotu nije desilo. A inace sam malo dobila i na kilazi, i pre ciklusa su mi grudi bile posebno osetljive i bolne, sto mi ranije nije bio slucaj. Sta mislite da li je moguce da sam zapravo trudna? Ali menstruacija je normalna, kao i inace, evo vec 5-ti dan, nije nista kraca, ni slabija...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Zdravo.... Ja se izvinjavam,ne znam dal sam na pravom mestu,ali znacilo bi mi vase misljenje. Naime,ja nikad nemam redovnu menstruaciju,al bas nikad,i samim tim mi je moj ginekolog rekao da ne mogu da odredim plodne dane tacno,prosli mesec sam dobila 26.9 i ovaj mesec nista.Bila sam kod ginekologa,i rekla joj simptome(mucnina sa skupljanjem pljuvacke,bolne i mekane grudi,ucestalo mokrenje,uzasna glavobolja uz budjenje,i konstantno podrigivanje)ona mi je rekla da dodjem za dve nedelje ako ne dobijem.Ne znam da li sumnja na nesto.Radila sam test juce i bio je negativan,a svi su mi rekli da sam rano uradila,jer u principu ne mogu da znam koliko mi kasni.Inace se moj dragi i ja ne pazimo.Zanima me vase misljene,ili ako ima neko slicno iskustvo.Jer ubi me cekanje od 2 nedelje.Hvala unapred.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    hahaha.....
    ipak ces morati da cekas....
    mada sacekaj nedelju dana pa uradi test
    mozda se iznenadis
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Drage dame, ja sam nova na forumu. Imam pitanje. Dobijam redovno, na 26 do 28 dana. Medjutim, poslednja menstruacija trajala je samo dva dana, krv je bila malo braonkasta i tamnija i bila je normalna (ni obilna, ni oskudna i izvinite sto sam detaljna). Nakon toga, sve je bilo normalno. Posto imam aplikaciju na telefonu, kada pratim plodne/neplodne dane (a momak i ja se pazimo, ne koristimo kondome, ali se pazimo) grudi su pocele da me bole na dan kada je bila ovulacija i od tada ne prestaju... pritom se javio i blagi bol u donjem delu stomaka. Trebalo bi da dobijem do 4.08.... Ne znam da li sam komplikovano objasnila, ali bih Vam bila zahvalna za savet i da li je neka od Vas imala slicno iskustvo... Pozdrav

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove