+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 29

Tema: Test za trudnocu

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pozdrav svima,

Od nedavno suprug i ja se svaki mesec nadamo toj drugoj famoznoj crtici... kontraceptivne pilule sam prestala da pijem pre 5 meseci... jedan mesec smo se pazili a i taj mesec mi je ciklus bio strasan (dva puta u mesecu), ali naredna tri meseca je sve bilo kao sat... tacno 18-og... medjutim danas je 22.okt i nema nista... nemam cak nikakvih znakova da cu dobiti koji se obicno kod mene pojave par dana ranije. Jutros sam sva srecna uradila test ali nema druge crtice... citajuci ovo sto pisete izgleda da se i to desava, mozda da secakam jos koji dan pa ponovim test?

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Držimo vam fige da ugledate drugu crticu

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Malo strpljenja Sunčice! Sačekaj par dana pa uradi test, do tada se okupiraj drugim stvarima. Pozdrav!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Unhappy

Dobila...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    au....ne brini,samo ne razmisljaj o tome,jednostavno....vodite ljubav kao tinejdzeri pa posle....upssss....
    obicno sto se vise trudite da to radite zbog bebe,ono zeza.
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    U pravu si... jos dan-dva i ponovo krecemo u akciju... pa kako bude... bilo bi lepo da sto pre ugledamo tu drugu crticu... mada tri meseca i nije nesto dug period pokusavanja da bih se nesto preterano brinuli... drzite nam fige...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Bitno je da ste opušteni i da postoji obostrana želja, nema da omane!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Moj negativni test sada ima pet godina.Dečak.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Imam jedno pitanje, moja devojka i ja sumnjamo na trudnocu, malo je poranila od planiranog ali nema veze, srcano cemo je docekati ako je tako. Ona je u pocetku ovog meseca dobila nekoliko dana ranije, medjutim ciklus joj je trajao tri dana(njoj traje uvek sest ili sedam) i krvarenje je bilo veoma oskudno. Posle nekoliko dana kupili smo prvi test kako bi videli da nije mozda neki bebac pomrsio tu konce i test je bio pozitivan, nakon toga opet je bio radjen test, prosla su opet tri dana i on je pokazivao iste rezultate. Ono sto mene buni je to da je ona krajem ovog meseca dobila menstruaciju koja je trajala normalno i cije krvarenje je bilo normalno za razliku od one pocetkom meseca. Da li je trudna ili ne? Da li je moguce da trudnoca bude ovakva?

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da, ima zena koje imaju menstruaciju a trudne su... Moja drugarica je tek u cetvrtom mesecu saznala da je trudna bas zbog toga...

Najbolje je da ode kod lekara... Tj obavezno nek ode

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove