+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: RE: Ranice na grliću materice

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2012

Exclamation RE: Ranice na grliću materice

Molim vas pomozitemi.
    Moj ginekolog (privatno) mi je skidala promene sa grlica matrice valjda radio talasima koliko sam ja shvatila. Nakon nedelju dana dobila sam histopatoloski nalaz koji kaze cin1 i da je sve u ptpunosti uklonjeno. Sto je lepo,ali ja sam posle nedelju dana pocela da krvarim (drugacije nego menzis), zvala sam svoju doktorku za savet i ona mi je rekla da je to verovatno neki oblik menzisa koji se desava da se poremeti posle ovakve intervencije.
    I tako posle jos jedne krvarenja nedelje krvarenja ponovo odem kod nje na pregled i ona se zapanji kako mi grlic nije zarastao vec krvari.Ponovo mi spali grlic i kaze da ce sad biti sve u redu (II put).Sutradan ja stvarno dobijem menzis (po nacinu krvarenja) trajao je standardno za mene 5 dana, nakon toga je sve stalo i nakon dva dana od menzisa pocinj ponovo krvarenje, sacekam dan kad doktorka radi odem kog nje.
    Opet se zapanji ponovo mi zaustavi krvarenje spaljivanjem (III put), da mi da pijem ciprocinal 7 dana, prinolut-nor 15 dana, nakon sedam dana od intervencije stavljam makmiror (kojim me pece stahovito), pa nakon toga da nastavim sa kantarion vaginaletama.Ja sam opet 8. dana nakon intervencije prokrvarila uz celu terapiju danas mi je 10. dan u panici sam vise neznam sta da radim krvarenje nije obilno, ali vec predugo traje od 12 marta.Vadila sm krvnu analizu samoinicijativno da vidim da mi nije skocio secer i nije (4.5) nisam seceras nego za svaki slucaj, protrombinsko vreme je takodje uredu. Sta da radim da menjam ginekologa, i gde da idem.Ja nisam iz Beograda a ona je nacelnica nase ginekologije.Da li da idem privatno kod nekog drugog u mom gradu ili u BGd ili na VMA.Help panika me je obuzela.Da li da nastavim sa makmirorom koj me uzasno pece?

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Moj iskreni savet je otidji hitno kod drugog ginekologa!po meni ova nema pojma!i ako ti je nesto krivo uradila da je tuzis!javi se sta si uradila i sta su ti rekli.obavezno otidji ako vec nisi kod drugog ginekologa.a rec mi a zasto ti je sve to radila?i zasto u cemu je bio problem?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    draga ja sam spaljivala ranicu na grlicu,pre 6 godina i sve je bilo ok .ne secam se da sam krvarila....pre intervencije me je strasno boleo stomak posle je prestao...posle tri meseca na kontrolu kao nov...i skoro sam radila papaskopiju super je....odakle s ti ? meni je radila jedna doktorka u pozartevcu ...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    e sad me uhvatila panika.
    posle porodjaja doktorka mi je rekla da imam ranicu na grlicu....
    nisam svatila ozbiljno i 2 god su prosle...
    mada redovne kontrole i gin mi nista nije reko.
    ici cu privatno da opet proverim.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove