Zatvoren niz
Strana 6 od 6
PrviPrvi ... 4 5 6
Prikazivanje rezultata 51 do 55 od 55

Tema: Šta je za vas prevara?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Pa to je nečuveno, da dvogodišnju devojčicu dodele ocu...

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Tek sam sad iscitala sve postove. Mnogo mo je zao sto ste sve to prezivele i sto prezivljavate. Lako je deliti savete kada nisi u takvoj situaciji jer samo vi znate kroz sta prolazite i kakav teret nosite. Ja sam vec ovde pisala o tome da po meni fizicka preljuba nije najgora stvar i da bih preko toga verovatno mogla da predjem. Ali, svo to ostalo maltetiranje je zaista nedopustivo.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa da,bas je jadno po tom pitanju.....
    MaLeNa MaZa

Junior Member Misica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ne, ne bih oprostila nikada i ni pod kakvim uslovima.... Dovoljno sam jaka i sposobna da mogu sama da brinem o sebi i detetu. To što ja ne bih imala muža, ne znači da dete ostaje bez oca. To su bezvezne ideje.
    Ne pravim razliku između virtuele i "prave" prevare, između kre*anja i pu*enja... prevara je prevara... Ne tolerišem ništa i ne dozvoljavam. Takva sam u svemu pa i u ljubavi. A uz sve to posesivna do bola. I da, zna on sve to...
    Sva sreća pa o tome razmišljam samo kada odgovaram na forumima. Muža sam jako pažljivo odabrala i nemam razloga i povoda da sumnjam u njegovu vernost ili nevernost.
    Naravno, kaže se "Nikad ne reci nikad" ali ako do toga dođe, e onda ću razmišljati. Do tada, opušteno. Uživanje do maximuma.
    Postala sam mama!
    Mamina duša mila, Isidora, ugledala je svet 09.03.2010.

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Prevara NIKAKO !!!! Zna da od mene to nece doziveti i od pocetka mu je jasno stavljeno do znanja da to ne prastam niti zaboravljam.Sve mogu nekako da pregrmim ali da me vara i bije....to nikako ...To bi mu bilo zadnje....
    Ne razumem zene koje mogu da predju preko tih stvari...pa taj nije jedini muskarac na ovom svetu,a i ako cemo iskreno i bez muskaraca se moze ziveti.Bolje biti sam neko sa nekim degenerikom.

Preci preko prevare i nastaviti zivot sa takvom osobom-to nije veza,tu ljubav ne opstaje,jedino sto opstaje je povredjeno srce a rane na njemu ne mogu da zacele ako zivis i spavas sa onim ko ih je i napravio!!!!!

Zatvoren niz

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove