Zatvoren niz
Strana 5 od 6
PrviPrvi ... 3 4 5 6 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 50 od 55

Tema: Šta je za vas prevara?

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Znam,tesko je to,udaljiti se od dece i ne znati bukvalno nista o njihovom zivotu,ja prosto ne bi mogla 5min bez moje devojcice,a kad bi dotle doslo da se razvedem,dete bi povela pa me ni sud ne bi zaustavio,ili bi dete samnom ili bi zajedno pod voz.To sam ja njemu rekla kada je pokusavao da me nagovori na razvod,ja bi se od njega razvela i to odma ali znam da bi dete pripalo njemu jer on ima dobro placen posao i visoku skalu na osiguranju,ja bi ostala bez deteta a to ne bi podnela.A da moram da je ostavim pa da dovede neku da mi maltretira dete kao sto je mene moja maciha,pa to ne dolazi u obzir.Kad zna da klepa decu,neka onda izdrzava.Ja Samira nisam bila tako zla,ali na greskama se uci,dok nije poceo da se bavi poslom koji sad radi,mi smo bili niko i nista.Ja trudna radim sve sto mi svekrva naredi,Trpela sam kao konj,kada mi svekrva da tad jedem,nisam smela u njihovoj kuci da uzmem nesto bez pitanja.Kad idem na kontrole kod ginekologa,ona mi ni dinar neda za kartu da ne idem pesaka jer sav novac koji je suprug zaradjivao ona je uzimala.I tako ja pesaka 5km do doktora,pa 5km da se vratim.Sta sve nisam prozivela kod njih,maltretirali su me.Pa hvala bogu,dete je zivo i zdravo ali oni meni i dan danas polako isplacuju za sve to.Ja i suprug ne zivimo zajedno,to evo vama sad pricam.On jednom mesecno vidi dete i to je.On ima svoj zivot i ne zanima me sta radi niti sa kojom ide.
    A nije Samira sudbina kriva,mozda je tebi sudjeno da drukcije zivis.Znas kako kazu:"cini dobro pa ti bog duplo vrati,cini zlo pa ti bog sve naplati"Pusti ga neka se igra a kad bude jos malo zaso u godine,udarace se on u glavu,ali ti tad budi djubre pa ga dokopaj.Zivot ti je opstanak,ako se ne boris,nema te.Samo budi jaka,deca rastu,nisu ona glupa pa da ne shvate kakav je on,imaces ti njihovu podrsku pa ce ti biti lakse a on ce biti bez igde ikoga.
    Last edited by sandra kika jovanovic; 10-13-2010 at 23:32.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Jer da se razvedes i ostavis decu,nikad ona nece znati pravu istinu,uvek ce biti majka je kriva,ostavila nas,ne voli nas.Ovo ti govorim iz iskustva,ja mojoj majci ne mogu nikad da oprostim sto me je ostavila,imala je ona debelih razloga,moj otac je varao sa njenom naj.drugaricom.Nije mogla da me dobije na sudu,jer je oceva plata bila veca.Iako ja znam da je moj otac kriv,ja njega i dalje volim a za majku necu da cujem.Zato ti kazem,deca vole onog ko im pruza podrsku,ljubav,razumevalje,ko je tu kada su tuzni ili povredjeni,kad dobiju prvu simpatiju,kada se zaljube i budu odbaceni?Tako ona gaje ljubav.Ja se upravo toga plasim,zasto da me dete sutra mrzi i da mi u lice kaze da ja nisam majka,sto?zbog nekog debila koji je naso pa zaso.Ne,izvescu ja dete na pravi put,da ono odraste da samo vidi kakav je tatica,a posle ima da se razvodim,posle mi ni do nicega nece biti vazno jer sam onaj zivotni zadatak ispunila.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ovo nisam znala, nisam pomno pratila ovaj post. Ova tema je nekako bezazleno krenula, sada je vrlo ozbiljna.Meni je iskreno zao zbog toga sto vas je zadesilo, prevara je prevara... nema opravdanja.Imala sam drugaricu, neka joj je laka zemlja ( umrla je pre par godina od karcinoma), trebala je da mi bude kuma, e ona je izlazila i bila u vezi samo sa ozenjenim muskarcima..Njena logika je bila: TO JE NEOBAVEZNO, aha , bio je moj komentar, neobavezno za koga?!? Moj suprug je po tom pitanju velika konzerva, i cesto se zezamo na racun toga...Ako nisi raspolozna za sex, tuzicu te sestrama, zeza se,a ja mu obavezno kazem da moze u svakom trenutku da pokupi neku usput, jer sam ja veoma umorna... Ali, ne moze on na kraj ni samnom da izadje, a kamo li... sala vic... Zaista, po tom pitanju zaista mu verujem, mi sve pricamo jedno drugom... izuzetno sam srecna sto ga imam a i on mene!

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Jbg....takav je zivot!
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja lično mislim da ima i gorih stvari od prevare i da ako se desi jednom ne znači da će se obavezno ponoviti! Neki muškarci zaista vole i cene svoje supruge, devojke i to pokažu baš tako što se kasnije očajnički trude da poprave, nadoknade, vrate ljubav... Zato Sandrice ti jesi jako ljuta na njega ali je vreme da mu daš šansu, upravo zbog onog što si rekla- ne želiš razvod! To što ti možeš da vodiš takav život ne znači da želi i on, šta ako srtne neku sa kojom će poželeti da ponovo osnuje porodicu? Ne ljuti se na mene, ja imam sasvim drugačiji problem, ali polako, malo, pomalo i zbog deteta, potrudi se, jer da mu nije stalo ne bi on tebi udovoljavao veruj mi!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Izvini,još jedno pitanje za tebe Sandra, koliko godina si imala kad su se tvoji razveli?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Sandra tvoji roditelji su razvedeni ,a ti ne zivis sa suprugom vec sama...ako sam dobro shvatila?Jako tesko a ne verujem da sam procitala da si trudna isla 10 km i da nisi mogla da jedes kad si ti htela...stasno...ali strasno....bori se ne nerviraj se i imas podrsku od nas forumasica evo dokaza i Samira i Sandra kad si jednom prevaren nema nazad,,,,sve se menja ...mene nije prevario bar koliko ja znam ali nikad ne reci nikad i ne mogu ruku u vatru da stavim ..mozda je vesto sakrio...ali moj odnos se promenio zato sto mi ne pomaze a znam da moze, znam da zna sta treab da se uradi ali se vodi time sto da ja radim kad moze ona...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    svaka od nas ima neku muku ....moj savet svim zenama da nikad svoje probleme ne cute pricajmo o njima razmenimo misljenje uvek se nadje neki izlaz ...a ako budemo cutale i cekale da se samo od sebe resi nista od toga ...ja dajem podrsku svim postenim i hrabrim zenama...nekad ne mogu pomoci ali saslusati uvek,,,,

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    nikada ne bih oprostila prevaru,momentalno bih ga ostavila i povela svoje dete sa sobom.....................kaznjavala bih ga
    mamica1

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Imala sam dve godine kada su se moji razveli.
    Naravno da svako ima muku,pa bez muke nema nauke....
    Moj savet svim zenama,NIKAD NE DOZVOLITE DA VAS MUSKO POKOPA,STA SU SE ONI NAMUCILI U ZIVOTU?MI SMO TE KOJE TRPIMO SVE,NOSIMO DETE DEVET MESECI U STOMAKU,RODIMO GA PA PONEKAD I TESKOM MUKOM PA GA MI CUVAMO,USMERAVAMO NA PRAVOM PUTU,MUCIMO SE I TROSIMO ZIVCE DA BUDE BOLJE U ZIVOTU.A oni samo znaju da kukaju kako su zrtve,pa ako su nesposobni za samostalan zivot,neka idu kod mamica pa neka ih one cuvaju.....
    MaLeNa MaZa

Zatvoren niz

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove