Zatvoren niz
Strana 3 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 55

Tema: Šta je za vas prevara?

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Sta jos malo... ha ha ha Samo napred drage moje, SLATKA kako kaze moja drugarica, svega smo se naslusale, ali to nisu nase price I PUT A SPELL ON YOU... BECOUSE YOU'RE MINE ....

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Naidjoh sada na ovu temu, pa rekoh da se prikljucim. Po meni je mnogo gora emocionalna prevara, nego telesna. Pod tim podrazumevam prestanak bliskosti sa osobom sa kojom si, nemogucnost da se sa njom zajedno smejes bilo cemu, da delis svoje nerealne strahove i nestvarna nadanja. Cim pocnes da mastas da sve to radis sa nekim drugim, vas brod se ljulja. A, sto se tice same prevare u bukvalnom smislu, pa mozda bih i presla preko nje u datom trenutku.Ne zato sto sam emocionalno ili na neki drugi nacin zavisna od muza, vec zato sto je svaka situacija posebna u .A, da li bih oprostila....?

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Bojim se da je ova nasa pricica otisla predaleko, mozda je neki shvataju preozbiljno i pocinju da se preispituju...Zapoceta je mozda iz ozbiljnih razloga, a nastavili smo je onako hipoteticki...sta bi bilo kad bi bilo, i jako mi se svidja i tvoje vidjenje prevare EMADORA...
    zaboravila nikada... bio bi to crveni kacketic iz vica

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama Taca Pogledaj post
    Bojim se da je ova nasa pricica otisla predaleko, mozda je neki shvataju preozbiljno i pocinju da se preispituju...Zapoceta je mozda iz ozbiljnih razloga, a nastavili smo je onako hipoteticki...sta bi bilo kad bi bilo, i jako mi se svidja i tvoje vidjenje prevare EMADORA...
    zaboravila nikada... bio bi to crveni kacketic iz vica
    Rekoh ti ja Mama Zmaj

Datum pristupanja
    Apr 2010
    To sam ja ! Glavom bradom i brkovima (lazem za bradu i brkove depilirala sam se ha ha ha )

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    E pa Emadora to se upravo meni i dešava, emocionalna udaljenost ostavlja neku prazninu koju onda ispunjavaš prijateljima, decom, putovanjima... aliostaje taj gorak osećaj da nešto tu opasno fali. Čak ni moja urođena vedrina ne može sa tim da se izbori. Jer ja sam odana i privržena osoba i bitna mi je ta neka bliskost, da radimo stvari zajedno, da se smejemo glupostima a eto sve to brzo prošlo.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Gledaj na to kao na fazu. Ali sve sto si nabrojala i prijatelji i deca i sve ostalo je veoma bitan deo nasih zivota. Nekad nas ponovo povezu neke sasvim banalne situacije, sitnice. Ja sam od onih koji nikada nisu verovali da na vezi treba raditi i truditi se. Jer osecaji su osecaji i kako da radis na njima da ih primoras da prorade. Mislim da se stvari desavaju ciklicni kao na ringispilu, malo smo u "down fazi", pa smo opet "high,high" i sve tako u krug. Mene ta neizvesnost u zivotu uopste odusevljava.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    prevara?hm...mogao bi to da uradi jednom i to bi mu bio kraj veze braka sa mnom za ceo zivot nazad nema ne bih mu uskratila vidjanje sa detetom ali sa mnom kraj sa velikim k....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    malopre sam setala sa muzem bevu i sreli smo prijatelja negovog oca....covek ima od 56-59 godina,ozenjen ima decu ali ima i zenu sa kojom seta i ne samo to vec seta njenog psa ogromnog boksera...na moje pitanje muzu ko je to odgovorio mi je da je to prijatelj negovog oca ili strica sad vise nije ni bitno..ali sta je fora taj covek ima zenu koja je jako bolesna i cak vezana za kolica mislim da je u pitanju multipleksskleroza,a on sav nasmejan sa ljubavnicom seta njenog kera....fuj,bila sam zapanjena sto sam ga srela i da takva osoba postoji...fuj fuj fuj

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa, svakakvih ljudi ima na ovom svetu... sta vise reci, negova dela sve govore.

Zatvoren niz

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove