Zatvoren niz
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 55

Tema: Šta je za vas prevara?

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Kako se samo seti "tunguzije", sto se mene tice i jos dalje...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Drage moje niko od nas ne zna sta nam nosi dan a sta nosi noc...istina muskarci mnogo vise varaju od zena ali moramo priznati da smo u nekim situacijama mi krive za to, kazem u nekim. Zeni je mnogo teze da prevari zato sto su joj za prevaru potrebne emocije, muskarac vara bez emocija uzima ono sto mu se tog terenutka nudi...ja iskreno vam kazem neznam kako bih reagovala kada bih saznala da moj dragi ima drugu, stvarno neznam, jako puno imam samopouzdanja u samu sebe i veruj te mi na tu stranu uopste ne razmisljam da li je sa drugarima ili je sa "drugaricom", ako bih sebe dovela u tu situaciju da mislim o tome wow pa to je revolucija u meni samoj pa tek onda za porodicu...ne zato ne zelim da mislim o tome..zato sto imamo poverenje jedno u dgrugo. Mozda se moje misljenje ne kosi sa vasim ali ja stvarno ne zelim da svojim ljubomornim ispadima narusavam mir svoje porodice. Verujem samo u ono sto mojim rodjenim ocima vidim ali ne i u ono sto ljudi pricaju. Ja se izvinjavam ali ovo je samo moje misljenje...

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Znam da imam neograničeno poverenje u mog dragog, kao i on mene

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Cvrle slazem se sa tobom-i ja verujem u sebe,nikad ni ne razmisljam da l je to drugarica ili neka potencijalna,verujem mu zato sto je od pocetka nase veze tako i pokazao mi je da mogu da budem mirna,da nema mesta bilo kakvoj sumnji-imali smo vezu na daljinu i uspelo nam je bez ijedne trunke ljubomore!!!!!!!!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ljudi, mislim zene, pricale smo hipoteticki...Svom suprugu najvise na svetu verujem, ali zaista...Ni trunka sumnje nije se pokusala uvuci izmedju nas... jedanaest godina u braku, a i dalje se drzimo za ruke...

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Hihihi,tako i trebaaaa!!!!!!!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Cela prica je samo radi price, naravno da imamo poverenja u svoje drage end mile polovine.Moj suprug moze da ode bilo gde i na bilo koliko... na pameti sam mu ja i deca naravno i sta mi radimo i kada ce ponovo da bude sa nama...Daleko bilo da jos moram da razmisljam s kim je i kako je sa tim nekim...Poverenje je prva i glavna stavka zajednickog zivota... imama bezgranicno poverenje

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Pa to i pricamo-ja ni u vezu nisam ulazila a da nemam bar trunku povernja(nikad nisam reskirala,bolje sigurica nego da posle slinim) a kamoli u brak!!!!!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    To ti pricam ha ha ha da mogu da procitaju ovi nasi muski, ala bi procvetali ha ha

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Da svi imamo nekog iskustva povodom toga svi smo se svega naslusali...ali ipak ne trebaju tudje price narusavati mir nasih domova...verujem da je svaka od nas svoj izbor napravila i da veruje u ono sto ima pored sebe...
    Jos malo i Sokrata cu zaje..ti

Zatvoren niz

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove