+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 15

Tema: Deciji rodjendani

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010

Deciji rodjendani

Roditelj, pomozite mi da osmislim deciji rodjendan.U pitanju su deca od 2 do 6 god.
    Imam ogromno dvoriste,tako da bih izbegla igraonicu.Prosle godine smo im organizovali lov na blago.Razne igracke smo sakrili po dvoristu,napravili im mapu i pusti li ih u pustolovinu.Posaljite predlog

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Mi smo pravili maskenbal, ali su se maskirali kod nas, i sminkali, a onda smo izneli miniliniju i ukljucili mikrofon i onda su oni tako maskirani nesto pevali ili imitirali ili igrali...bilo je ludo, koliko malisani vole mikrofon.Uprilicili smo i neke nagradice za pobednike u svim kategorijama, tako da je na kraju ispalo da su svi otisli sa po nekim pokloncicem.Prosle godine je bilo jako toplo pa smo napunili manji bazen i svi su se kupali, prskali a mi smo bili posluzitelji i donosili im osvezenja u bazen, taman kada je4 bilo vreme za duvanje svecica, osusili su se i kao mali gusari poredjali oko torte.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Deca definitivno vole maskenbal i pevanje.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Hvala,maskembala se stvarno nisam setila.
    evo jednog sajta za sve kreativne mame http://www.creativekidsathome.com/

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ura za veliko dvorište. Ma ura za dvorište bilo koje veličine

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Stvarno mi nedostaje kuća i dvorište. Lep je život u stanu, ali bre. DVORIŠTE je zakon. I ulica, bar kod mojih, pustiš dete da se igra sa drugom decom, i uživancija. A ja izlude da ovaj moj ne izleti pod auto. Tačno osećam kako mi se razvijaju oči na leđima da vidim auto i da na vreme reagujem.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Mi imamo kao neka igralista, ali ona su uvek zauzeta, neki matorci igraju balote, ili sede na klupama i igraju sah... kao da ih nemamo...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja sledece godine pravim tri torte!tek kad sam se porodila palo mi to napamet da cu za bebe praviti dve razlicite torte!jedva cekam!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja se jako radujem rodjendanu mog Vuka,jos malo...tj za 2 meseca al ja sam sve smislila...torta miki maus,baloni,kapice...ove godine ce mo kod kuce,tj u stanu a od sledece u nekoj od igraonica...bice i dece za razliku od prosle god kada su moja i sestra mog muza bile trudne,tj muzevljeva sestra se porodila al je beba bila bas mala...sada ce biti zanimljivije...ma jedva cekam...sada sam u potrazi za miki maus kostimom za Vuka,pa ako neko zna gde mogu da nabavim nek javi!!!! a da,vec i o poklonima razmisljam..ludilo,bas se radujem!!!! a za Novu god na poklon od mame,SESTRA!!!!!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    jao divno!draga kako ce da se zove bebica?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove