+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: treci krajnik

Junior Member teodora's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011

treci krajnik

cao svima imam sina od 3 godine i imamo problem sa trecim krajnikom ceste upale usiju laringitis i.t.d sada su nam savetovali operaciju ali se uzasno plasim jer su mi rekli i ako se bude operisao nije sigurno da se treci krajnik nece vratiti dali neko od vas ima iskustva sa tim ?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Bolje ti je da ga operises sto pre, bez obzira da li ce se vratiti ili ne. Ja sam samojim klincima imala problema od kad su se rodili i nisam htela da ih operisem jer sam se plasila. Zavrsili samo sa operacijom (stariji sa 4.5, mladji sa 3 ) ali stariji kao posledicu cestih upala ima blago ostecenje sluha. Tako da bolje da ga operises jer ja ne mogu da se nakajem sto to nisam urdila na vreme!!!!

Junior Member teodora's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    mirmarmih : Hvala ti na savetu ja se uzasno bojim operacije a i moj Marko od rodjenja ima ceste upale i malo mu slabiji sluh ali kazu nije nista strasno ovog leta smo bili mirni nije bilo toliko strasno ali je sad od oktobra krenulo opet pa nam savetuju u martu operaciju dali znas mozda koliko traje operacija ?i koje su potrebne pripreme?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove