+ Reply to Thread
Strana 6 od 6
PrviPrvi ... 4 5 6
Prikazivanje rezultata 51 do 58 od 58

Tema: Sta je vasa beba danas rucala?!?!?!?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    dovoljno je to za cetvrti mesec ali mozes da dajes jabuku napravi kao kompot vodicu joj daj po malo a jabuku izpasiraj i daj joj videces kako ce joj prijati..bananu grebi onako kasicicom i daj joj...polako je navikavaj na nove ukuse...a prijace joj.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    bas cu da probam,ja sam jos u trecem mesecu pocela da joj dajem jabuku i sargarepu....ali sam prestala zato sto joj je to bilo sladje pa sam joj gurala da sisa.Sad se plasim da ponovo ne pocne da zeza....mleko opet ima da me zeza.A samo sisa jos uvek,sok dobije samo kad se setamo....sve sam joj ukinula.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    moja beba sutra puni pet meseci, a do sada sam joj davala (počevši od 4. meseca):
    rižu, mrkvu, krompir, karfiol, bundevu, brokoli, jabuku, krušku, nektarinu, tikvicu i kombinacije tih namirnica...mislim da nisam ništa zaboravila
    sve namirnice je super podnela, i uglavnom je jela sve bez da sam je morala siliti...
    danas sam joj dala kašicu od jabuke i tikvice, možda malo neobična kombinacija ali ona je sve smazala!!!
    ja joj dajem kašicu između jutarnjeg podoja u 09.00h i onog u 12.00h, tako da taj drugi podoj varira, i uglavnom ponovo sisa oko 13.00h a nekad i kasnije...
    dajem joj i fruteke, ali ne više od 100ml soka dnevno...
    ništa preterano još uvek, jer se trudim da je dojim što duže i što više s obzirom na to da je majčino mleko ipak najbolja hrana za bebu...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    super je sto hoce da jede ali kad vec sve to imas na pijaci zasto joj kupujes kasice i sokice...ja sve to pravim..

Datum pristupanja
    Aug 2010
    mlekce je najbolje ali u prvog godini moraju da formiraju sve ukuse..ja sam bebcu dala tikvu ali kasicu kupovvnu...pa mi je mama poslal domacu i lepo sam je spremila ali nece hoce iz teglice ali nece spremljenu,sad muku mucim,a zasto bacati pare kad sve mogu sama da spremim.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    A meni rekli da tesku hranu ne smem da joj dajem....zbog grceva.
    znaci moze kruska,banana????
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    pa sandra neces joj davati pasulj i kolenice...polako kreni sa vockama ,tikvom...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Jao sad kad god pravim nesto dam Lazi da lizne... On je odusevljen Ima taj sve da jede vidim ja xD Pogotovo mu se svidja sos od gulasa...
    ... Hahahahha

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove