+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Bolovi u trudnoci

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2011

Bolovi u trudnoci

Da li vam se desavalo da u prvim nedeljama trudnoce imate bolove u kicmi,preponama i jajnicima?
    Ja se odmaram ali ipak me boli kicma,prepone zavisi,a jajnici-pa obicno me zaboli samo jedan na kratko...ali sad je krenulo i da me preseca kao pred menstruaciju.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Mene je kicma pocela da bolucka negde oko 3meseca, ali iskljucivo na jednom istom mestu sa desne strane. Doduse ja se do 3 mes. uopste nisam pazila i stalno sam vukla i teglila shto sa pijace, sto po kuci dok sam cistila... Jaajnici me nisu boleli, ali sam non stop piškila, kao da sam u sred leta bila prehlađena... Sada ulazim u 7mes, hvala bogu sve je dobro ali i dalje idem stalno u wc, ali me kicma manje boli. Verujem da to hoce mozda od tezine.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Ja nista tesko ne dizem,gledam sto duze i wise da odmaram...jednino sto nekad malo trpim i ne idem odmah u wc....mozda je bol zbog toga...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Koja si nedelja? Mozda bi trebala da budes normalno fizicki aktivna i sigurno bi ti prijalo, shto vise setnje, cak mozes da vozis i kucni bajs ali na minimalnoj brzini i da ti merilo bude to da se ne zadises vec da normalno mozes ssa nekim da pricas i da vrtis pedale. Tako ti je i sa setnjom, setaj lagano cisto da ti misici budu aktivni i da ti to prija. Nije dobro da stalno leskaris i odmaras A ujedno ce ti porodjaj biti laksi jer ce ti misici biti spremniji.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    5 nedelja...pa ja radim po kuci i tako to...ne setam mnogo,ali razmisljam o tome da pocnem da setam po pola sata- sat svakog dana,da budem malo vise aktivna...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Slobodno se daj u setanje, ali nemoj da se umaras. Ja sam radila do 5mes. Znaci sve dokle ti to prija. Jel si radila sve testove kod lekara? Gledaj da se ne nerviras i da se ne razbolis, jer sada nikako ne smes da pijes antibiotike. To je jos mala trudnoca. Ja se nimalo nisam cuvala, ali svaki organizam je prica za sebe. Sad ce mucnine, pa ce da ti se spava i sve je to normalno. Ali cim prodju mucnine videces da ces uzivati u tome kako ti raste stomak. I da jos jedan savet, vec sad pocni da mazes kozu uljima da ti ne bi izasle strije. Ja sam se zeznula pa su mi svud po stomaku. Ali ako kozu budes mazala stalno, ona ce imati svoju vlaznost i ne bi trebalo da ti izadju strijice.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    jutros sam pronasla 2 kapljice krvi na gacicama,okupala sam se i dok sam se brisala primetila sam braonkast sekret isto u jako maloj kolicini,ali sam s ipak zesce prepala...ujutru idem kod lekara,nisam ni zakazala ali nema veze,sto pre to bolje,valjda ce i oni imati razumevanja...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    To moze da bude zbog odnosa, ali svakako idi kod dr, recci sta ti se desilo i ides odmah preko reda. Ne brini, sigurno nije nista strasno. Srecno

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Ovo sto sam danas dozivela na ginekologiji je strasno...juce sam imala malo krvarenje i jutros otisla kod gin...moja opet nije radila,otisla sam kod druge.Cekala sam tri sata na ultra zvuk,a ona mi je rekla da joj je nejasno pa da moram u jagodinu,naravno dala mi je i uput da moram na vadjenje krvi za betaHCG hormon....otisla sam u laboratoriju,gde su sedele 4 sestre i jedna od njih mi je rekla da one to ne smeju da to radi njihova sefica koja ce da dodje tek sledece nedelje....
    Ovo je stasno...ja nemam reci...ova me je preplasila da cu da izgubim bebu i kaze nije joj najjasnije,mozda i nije....O Boze,Boze.....uzas!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Jel imas neku privatnu kliniku u kojoj mozes da obavis te preglede? Zapravo ispricas im sve kako je bilo i onda ce oni da znaju sta da rade. Ne bi trebalo da bude nista ozb, ali da kazem da lekari znaju sta rade.... koliko mi se cini betahcg je test krvi kojim se potvrdjuje trudnoca...e sad mozda taj test pokazuje jos neshto. Ne znam... Nemoj da cekas sledecu nedelju nego ili privatno uradi to ako imas kinte ili idi u dom zdravlja i digni frku. Sve se u ovoj jebenoj drzavi mora na galamu. Ipak je u tebi jedan zivot...ja bi im oci povadila jebem li im sve....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove