+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 35

Tema: Tata na porođaju

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Tata na porođaju

Da li je nekoj od vas prisustvovao suprug na porođaju?
    Ja sam želela da on bude uz mene ali čak i da je bolnica to tada dozvoljavala, ne verujem da bi on pristao jer je osetljiv i gadljiv.
    Mislim da bi mi sve bilo lakše da je on bio tu. NIsam od onih koji veruju da takvo iskustvo loše utiče na ljubavni život već da bi učvrstilo vezu.
    Suprug je onako zbunjen otišao kući i sećam se da me je to povredilo i pomislila sam da bi ja ostala u bolnici da čekam da sam muško. A on otišao da spava. E da mi je njegov mozak nekad...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moj je imao taj trip pri mom prvom porodjaju, zurio je kuci zbog bombardovanja a, i da moze da pripremi sve za bebu.Kada sam drugi put otisla na porodjaj ono sa blizancima, imao je direktnu vezu samnom i sa mojom doktorkom.Kada je krenuo porodjaj, ja lomim stalak za infuziju a on me pita: Taco da li te boli!?!NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ne boli me nista, samo sam razmazena i nerviraju me ova dva STINGA...zADOVOLJAN?!?

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moj je prisustvovao porodjaju! Ne znam kako smo dosli na tu temu, ali dogovor je pao da idemo zajedno! Ustvari ja sam se plasila da ce me ostaviti samu dok se poradjam pa sam zelela da on bude uz mene. Odmah je prihvatio! Bio je super. Sve vreme me bodrio i drzao za ruku. Prvi je video kosicu naseg sina i prerezao pupcanu vrpcu. Za drugi porodjaj nismo morali ni da se dogovaramo. Kaze da su mu to dva najlepsa iskustva! Ako bude i treci sigurna sam da cemo opet biti zajedno!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Hteo je i moj da prisustvuje porodjaju, ali znajuci njega , davao bi instrukcije, savete, i tesko nekome od osoblja da se prodere ili bude grub...previse se zastitnicki ponasa, ovo sam htela sama da odradim.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Jao, Nataša to je baš lepo od njega!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moj bi sigurno pristao da ide sa mnom (to je i jako želeo), ali porodilište u kome sam se ja porodila to ne dozvoljava

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    moj je bio na prirodnom, na carskom nije. imamo pozitivna iskustva oboje.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa gde si ti mamice_ tri _cuirice?!?!?Jesu li svi zdravi?

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja nisam želela da muž prisustvuje porođaju a i on nije bio za to. Ja ga jednom pitala da li hoće da prisustvuje a on me pita jel moram. Da sam rekla da želim pristao bi, ali ja sam imala neku odbojnost. Nekako sam mislila da je to moj momenat i htela sam sama da uživam u tome. Ali naravno da sam pogrešila. Jeste to moj momenat ali koji je moj muž mogao da mi olakša. Bilo bi mnogo lakše samo da me drži za ruku kad krenu kontrakcije. Ali ja ćurka, zeznula se. Imaćemo popravni ako dođe do druge bebe.
    Zato drage trudnice, muževe za ruke i zajedno na porođaj i na nezaboravni i najlepši momenat zajedničkog života

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    moj muz da je isao samnom mislim da bih ga oterala u pm...nemoze on mene da bodri kad ja njega bodrim cak kad njega zubic zaboli!ja bi volela ali on je takva osoba da nema sanse da prezivi to sve!zazalost!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove