+ Reply to Thread
Strana 4 od 4
PrviPrvi ... 2 3 4
Prikazivanje rezultata 31 do 35 od 35

Tema: Tata na porođaju

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    jao to bi i ja volela nego me zeznu on pa mi na karticu uplacuje uzinu kako on kaze,ne mogu da podizem njegove.nije da imam malo ali od viska ne boli glava.
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    ja sam vec usla u 37 sedmicu i moj muz ima volju da ide,,mada kaze da ga je strah i da ce se porodit prije mene....mada ja imam volju da ide samnom...nesto se osjecam sigrunije s obzirom da mi je prva trudnoca i prvi porod.....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    dobro je kad imas podrsku na porodjaju jos ako je epidural u pitanuju divota a ako je priorodni porodjaj opet je super u svakom slucaju skidam kapu muzevima koji zele da budu sa zenama.

Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Moj suprug, kao i vecina muskaraca, nikad ne bi mogao da prisustvuje porodjaju. Ej, pa on ni na filmu ne moze krv da gleda, nego okrene glavu i pita da li je proslo! Kad su mi sa drugim detetom krenule kontrakcije, on je bio u fazonu: "Samo da te ja sto pre ostavim u bolnici". Prisustvo tate na porodjaju je, po mom misljenju, stvar izbora, i lepo je da tata podeli taj caroban trenutak sa mamom, ali ako muskarac nije siguran da ce moci da "izdrzi", bolje je da ne ide uopste, jer ce samo da ometa i osoblje i porodilju.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Moj prvi muz je bio na porodjaju se vreme uz mene, presekao pupcanu vrpcu, bas je bio presrecan, e sada imam problem imam drugog muza i trudna sam ali je on od onih kome kada pricam o zenskim problemima ili opsirno o porodjaju bukvalno pada u nesvest, on ne moze mene da gleda da se mucim ni nakoji nacin te tako sigrno nece prisustvovati, mada mi je jako zao, ali mora da ostane i sa mojim detetom, ne mozemo svi na porodjaj .-)

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove