+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 35

Tema: Tata na porođaju

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha..... Pa to je kod njih normalno,nikad oni nece razumeti zensku bol.
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    muskarci muskarci ....e da bar kaze boli me noga ali ajde proci se necu da se zalim znam da je ovo nista sta drugi prezivljavaju on se zali kako je to stasno pa taj bol je toliko strasan i bolan cak je gori i od porodjaja...brate ja kad sam otisla da se poradjam nisam znala sta me ceka...ja sam u jednom momentu pozelela da ustanem i odem kuci ma nisam nisam znala sta da radim...i sad kad se setim aaaaaaaaaaaaaaaaaaa boli boli boli

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Mene uopste nije bolelo.Ma nisam ni osetila a vec sam se porodila.Ne znam zasto ali imala sam srece jer su za mene psihicki bolovi ne izdrzivi.E bas sam pre neki dan procitala clanak da nijedan muskarac ne moze izdrzati one pocetne porodjajne bolove i da padaju u nesvest jer je za njih to uzasan bol.Slobodno reci to svom muzu.Mene tako moj iznervira kad pocne da kuka pa mu ja to stalno nabijam na nos.
    MaLeNa MaZa

Junior Member sunshine_Dijana's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja treba da se porodim u februaru. Volela bih da on bude tada sa mnom, jer mislim da bi mi bilo lakse, a i mislim da to treba zajedno da prozivimo i vidimo. Mislim da bi me znatno smirilo kada bi me mazio po glavi i drzao za ruku. Ali on je dosta gadljiv. I ne znam kako ce to podneti. Zeli da bude tamo sa mnom, zbog mene, ali kaze da on bas i nije za to, jer misli da ce mi otezati vise nego olaksati. Kaze da ne moze da gleda mene kako se mucim, a da ne moze nikako da mi pomogne. I ne bi voleo da vidi nasu bebicu u tom stanju... Krvavu. Misli da ce me obrukati i pasti tamo u nesvest, ali ja ipak mislim da nece biti tako i zelim da to izguramo zajedno.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Prvo ga pripremi za scenu,nemoj tamo da tebe poradjaju a njega traze ispod stola.
    Mozda je delom tvoj suprug upravu Dijana,njima je nelogicno da to gledaju jer nisu zene i taj osecaj ne mogu da dozive niti razumu.Kao sto mi ne mozemo da razumemo na pr.sto se muskarci stalno tuku ili psuju????
    MaLeNa MaZa

Junior Member sunshine_Dijana's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ali ja sam njega razumela kad je on bio u tom dobu kad se mnogo tukao i kad je pravio razna sr***... I bila sam uz njega. Mozda jeste nelogicno, ali ja sam ipak verovala da kad smo zajedno on moze to prevazici i promeniti kod sebe. Tako isto zelim da bude i sto se porodjaja tice. Znam da mu je sve to -cudno- da gleda (u najmanju ruku), ali i meni je... Ni ja se ne poradjam svaki dan. Ovo ce mi biti prvi put. Za mene je sve to novo isto koliko i za njega. I mislim da smo zajedno u tome od pocetka. Od kad je beba napravljena, pa i kroz trudnocu. I bas zato i zelim da budemo zajedno u tome do kraja. Znaci, i tokom porodjaja. A ne zato sto je kod nas danas takvo misljenje, i uglavnom muskarci ne prisustvuju porodjajima... Nisu naviknuti i to je za njih nelogicno. To ne znaci da to ne treba da se promeni i da postane logicno i obicno. Da li je nama sve logicno i uobicajeno sto se tice i trudnoce i porodjaja??? Pogotovo ako je prvi. Nije, ali mi moramo. A i zato sto toliko zena to radi, postalo nam je uobicajeno. Njima upravo iz tog razloga (zato sto mali broj muskaraca prisustvuje) i nije uobicajeno. Ali kada bi vise muzeva tako radilo, uverena sam da bi to postala normalna i ucestala stvar skoro kao i sam porodjaj!
    Ne znam. Ja tako mislim. Ne zelim da vrsim neki pritisak na njega. Volela bih da on sam oseca potrebu da bude tamo. Ali to trenutno nije tako. Nadam se da ce se promeniti. I da cu uspeti da ga ubedim da nema cega da se -plasi-.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Muski mozak je nas strani pojam.Cudni su oni,kako ih bog napravi,mora da je pio pa pogresio negde.Plase se da gledaju obican porodjaj a da ih zoves da piju po kafane ili da se biju,tad trce pa noge krse!!!!
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ala si luda, bas me nasmeja!

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa stvarno,ja se tako iznerviram kad o svemu ja moram da razmisljam,on ko da nema mozak.Samo zna da kaze,kolko zeno?Pa ja si banku imam preko put zgradu...ma uzas....
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa, dobro... on misli da je to dosta s njegove strane ! ha ha ha, a ti si idi u banku, pa nemoj ni da mu kazes koliko, nego neka si sam ode i vidi!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove