+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Pas ili macka u kuci uticu negativno na plodnost - istina ili sujeverje?

Threaded View

Junior Member Djiki's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011

Question Pas ili macka u kuci uticu negativno na plodnost - istina ili sujeverje?

Od malih nogu zivim sa ljubimcima, psi, macke, zecevi... i do danas imamo i psa ( van kuce ) i macku (u kuci), imala sam prilike da cujem sto bi u narodu rekli "bapske price" da dokle god imamo zivotinje - necemo moci da imamo dece. Da li je neko imao iskustva u ovom pogledu na moguce probleme u najstojanju da se dobije prinova?

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja prvi put cujem za tu "babsku pricu" hahahaaa,svasta...ma samo opusteno,i nemoj da postanes sujeverna,veruj i bebac ce se dogoditi!!!! ja sam u vreme kada sam ostala trudna sa prvom bebom imala kuce u dvoristu...eto...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011

Thumbs up Maca bebi siterka

Evo ovo je moje iskustvo. Posle 5 godina borbe za potomstvo suprug je "popustio" i dozvolio da uzmemo macu koja bi nam popunila prazninu i koja je "usput" danas njegova mezimica, i koju i dan danas tretiramo kao dete sto mozda i nije bas normalno Maca ima vise igracaka nego deca. Posle pola godine posto je dosla maca u nas zivot ja sam ostala u drugom stanju. Pravila mi je drustvo dok sam odrzavala trudnocu a sada mazi bebici nogice, trci oko nas kada beba place, spava u korpi od kolica i u fioci od krevetca i u stanju je da gleda bebu satima. Razmisljali smo da li da udomimo negde macu kada dodje beba ali smo shvatili da nismo u stanju da se odvojimo od nje i ona se savrseno uklopila. Nama je maca oplemenila zivot prvo svojim prisustvom a zatim, sigurni smo, i doprinela da dodje i beba. Svi smo sad srecna porodica od cetiri clana.
    Bez razmisljanja uzmite kucnog ljubimca. Moze samo da pomogne. Redovno kod veterinara i nema brige, samo lepih momenata i uzivanja uz vaseg prijatelja ljubimca.

Datum pristupanja
    Sep 2011
    Hvala puno na podrsci "majka" ja obozavam zivotinje posebno macke.Sada od skoro imam mace u kuci i nemogu da zamislim dan bez njega preslatko je ali su mi prijatelji rekli da ga izbacim ako hocu da ostanem u drugom stanju i da moze da stvori problem pa sam se zabrinula.Zato sam htela da podelim sa drugim ljudima i da cujem njihova iskustva.Dugo cekam trudnocu i otkad je mace tu osecam se bolje i srecnije.Jos jednom hvala sad sam mirnija.

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    i imamo macu u stanu vec 6 godina, a bebu godinu dana, nemamo nikakvih problema i svi se puno volimo

Datum pristupanja
    Sep 2011
    Eto .. drago mi je zbog vas i vasih beba.. Imam neke nove informacije pa cu se malo pozabaviti i napraviti malo istrazivanje. Veoma sam zahvalna na vasim odgovorima na post. Sve vas puno pozdravljam i svu srecu zelim

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    cista glupost!

Member MamaMia's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Ovo je klasična glupost. Ako ništa drugo, bar mi je drago pročitati da se ostale članice slažu da to nema veze s vezom. Kako bi isto dokazala pokušavala sam nać jedan članak koji sam pročitala na portalu macke.hr, al ga nemogu nać. Uglavnom, postoji čak i znanstveno istraživanje da to nema veze s istinom. Ne vjeruj svemu što pročitaš u novinama/internetu, nekad je i zdrava logika dovoljna da vidiš kako to nema veze s vezom.

EDIT: Uf, tek sad vidim da je tema stara, ne znam kako sam tu ušla uopče, pardon

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove