+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 20

Tema: siroki povoj

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    evo ima par dana kako im uopste nisam stavljala siroki povoj jer je vruce pa anja mi se cesto ojede pa sam nakraju odustala od sirokog povoja a na uz je sve bilo ok jedino kad idemo negde ako je hladno odna im stavim hiroki povoj i kad idemo kod lekara....da bas su nas sludeli!

nasa dr mi je rekla da su ukunili reviziju vakcine za tuberkulozu a da u ostalim drzavama nisu i sad pamet u glavu kako razmisljaju sto lepo onda neukinu i siroki povoj.ma luda drzava!mi sledeceg meseca primamo petaksin to jest drzavnu vakcinu ako bude nekih problema javljam ali ni prvu nisu imali reakciju tako da nece ni na drugu imati!pozdrav od mame sa blizancima!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    ako im kupujes pentaksam...NE BI TREBALO DA IMAJU REAKCIJU ...
    ja sam mojoj kupovala istu ...sve tri doze...I ISKRENO pametan je onaj sto je izmisli
    kad smo bili na kontrolici sad skoro sa 6 meseci ...pored nas je bila devojcica svega 2-3 meseca ne znam ni sama...samo znam da si je izresetali a dete jadnaplace li plavce...
    jos sve mamu grli ...da je spase...MA DOSLO MI DA IM IZLOMIM RUKE...jadno detence
    p.s
    i mi smo primili bocu ...bem li ga koju...hepp b ako se ne varam 3 dozu...
    al bolelo svega sekundicu... odma je ucutala

nemoj da se opterecujes sa sirokim povojom...ova nasa plavusa...JE MENE HVALILA...a ja mojoj jaaako rano skinula...jos mi kaze na rkaju mama mozete da skinete siroki povoj ...a ja u plac...od smeha...
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    koja plavusa?mojim bebama je neka goca doktorka i isto je plavusa fina je.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    pa ta plavusa...
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    epa super ista nam doktorka

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ma taj siroki povoj
    nisam ga stavljala jer mala vristi kad joj stavim,kad skinem prestane.
    meni na kontrolu u 2 mesecu kazu kako sa kukovima nije uredu da su nerazvijeni i odemo privatno kad tamo kazu sve ok
    ne treba ni da dolazim vise.
    odem u drzavnu opet kod iste doktorice i ona kaze sve ok
    a pre dva dana nije uredu.I ko ce ih znati.......cista neodgovornost.
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Kako mislite da za mesec, ili dva se oforme kukici kako treba? imam i ja blizance koji imaju 5 meseci i kojima i dalje stavljam siroki povoj, i ako su i meni rekli doktori da su kukici beba uredu. Nisu bas lude nase mame i bake.i naravno peglam pelene i sve bebine stvari...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Pozdrav mame,ja sam stavljala sirok povoj i prvom i drugom detetu.Sada imam bebu od 3 meseca i po preporuci pedijatra,stavljamo povoj do druge kontrole kukova,Sto se tice peglanja to radim iskljucivo zbog praska-ne zelim da ostaju nikakvi tragovi hemikalija koje se stavljaju u prasak i iako ispiram ves dva puta preporucujem svakoj mami peglanje bar do 6-og meseca

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Zaboravila sam da naglasim i zasto!Razni samponi i praskovi koji se reklamiraju a pritom su skupi(nemojte da Vas zavara odnos cena-kvalitet) sluze zapravo da isuse kozu Vaseg deteta kako biste onda kupili njihovo ulje,mleko,puder itd....Ti svi proizvodi unistavaju prirodne bakterije i imunitet nakozi i prodiru kroz pore.Na taj nacin dete postaje podlozno raznim alergijama.Kako mi je moj pedijatar rekao konstatovano je na jednom od konzilijuma doktora da je glavni uzrok alergija upravo-Sampon,kupka,prasak i sl.
    DAKLE MAME KORISTITE SAMO DECIJI STARI SAPUN

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Ja sam sa prvim detetom do 5 meseca,a sada ga nosimo al ne znam dokle imamo tek 20 dana

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove